Engin Sönmez:Saç Ekimi Alanında Türkiye’yi Dünyada Başarıyla Temsil Etti

Engin Sönmez:Saç Ekimi Alanında Türkiye’yi Dünyada Başarıyla Temsil Etti Engin Sönmez:Saç Ekimi Alanında Türkiye’yi Dünyada Başarıyla Temsil Etti

Yaptığı başarılı operasyonlarla hem yurt içinde hem de yurt dışında adından övgüyle söz ettiren, saç ekimi uygulamalarını kişiye özel olarak gerçekleştiren By Engin Sönmez Hairestetik Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Engin Sönmez, 2022 yılında da sektöründe önemli işlere imza atmaya devam etti. Ünlü isimler tarafından da sık sık tercih edilen ve kurduğu profesyonel ekibiyle hizmetlerini sürdüren başarılı iş insanı Engin Sönmez, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek danışanlarına en iyi hizmeti veren, kişilerin isteğine bağlı olarak farklı yöntemler sunarak sektörünün en önemli temsilcilerinden birisi oldu.  

Tamamen kişiye odaklı bir sistemle çalışarak kişinin ihtiyacına yönelik saç ekimi uygulamaları yapan ve dünyanın her yerinden danışanlarının sayısı günden güne artan By Engin Sönmez Hairestetik Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Engin Sönmez, gelişen teknolojiye entegre sistemiyle başarılı operasyonlarını 2022 yılında da yapmaya devam etti. Yurt içinden ve yurt dışından da binlerce insan tarafında tercih edilen Engin Sönmez, bu başarısının sırrını ise “İşimi gönülden severek yapıyorum ve bu yüzden de başarılı oluyorum.” diyerek açıklıyor. Başarılı iş insanı 2022’de de çizgisini bozmadan ve kendini geliştirerek ivmesini yukarıya doğru çıkarırken ‘ISO9001’ kalite belgesini de alarak danışanlarının güveninin boşa olmadığını kanıtladı. Kişilerin isteğine bağlı olarak birçok farklı yöntem sunan, ünlü isimler tarafından da çok tercih edilen Engin Sönmez, danışanlarına ağrısız bir uygulama seçeneği sunarak en iyi hizmeti sağladı.

SEKTÖRÜNDE KALİTELİ VE FARK YARATACAK HİZMETLER SUNDU
“Başarılı bir özgeçmiş, engin bir tecrübe, kişiye uygun saç şekilleri, kök ve saç analizleri, yüksek ve yeterli donör çalışması. Tüm bunları yüksek kalitede sunduğumuz için kişi memnuniyeti de yüksek oluyor ve tercih ediliyoruz.” sözleriyle başarılı olma ve tercih edilme sırlarını dile getiren başarılı iş insanı Engin Sönmez, sektöründe kaliteli ve fark yaratacak hizmetleri sunarak 2022 yılında da başarılarıyla iz bıraktı. Aynı zamanda hastane ortamında steril koşullarda hizmet sunmak, ulaşım ve konaklama hizmetlerinin kaliteli olması gibi birçok etkeninde başarılı olmalarında büyük etkileri olduğunu ifade eden iş insanı Engin Sönmez, hastanın bize ulaşmasından ülkesine dönüşüne kadar kendini rahat ve özel hissetmesini sağlayan, işinde en iyi ve profesyonel bir ekiple çalışıyor olmamız sektördeki farkımız diyor. “İstanbul başta olmak üzere ülkemiz saç ekimi konusunda bir üs haline geldi. Biz de bu durumun farkında olup gelişen teknolojiyle birlikte kendimizi her zaman geliştirmeye devam ediyoruz ve 2023 yılı hedefimizde de aynı şekilde büyük bir gelişimin öncüsü olacağız. Saç ekiminde kullanılan yöntemleri kişiye özel, kişilerin isteğine bağlı, saçlı ve saçsız bir şekilde uygulayan bir merkeziz. Estetik alanında insanların bu ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Burada başarılı olmak için öncelikle işini gerçekten sevmek gerekiyor. Ben de işimi gönülden severek yapıyorum ve bu yüzden de başarılı oluyorum.” sözleriyle mesleki aşkını dile getiren Engin Sönmez 2023’te de başarı ivmesini yukarı çıkarmak için çalışmalarına devam ediyor.
 

Engin Sönmez

Engin Sönmez:Saç Ekimi Alanında Türkiye’yi Dünyada Başarıyla Temsil Etti Alex Şahin-Engin Sönmez
Engin Sönmez:Saç Ekimi Alanında Türkiye’yi Dünyada Başarıyla Temsil Etti Engin Sönmez-Luis Pedro Cavanda
Engin Sönmez:Saç Ekimi Alanında Türkiye’yi Dünyada Başarıyla Temsil Etti Faydee-Engin Sönmez
Engin Sönmez:Saç Ekimi Alanında Türkiye’yi Dünyada Başarıyla Temsil Etti Faydee-Engin Sönmez