FATOŞ DERBEDER:‘FTS Collection’ Markası İle Yeni Sezona Damgasını Vuracak

FATOŞ DERBEDER:‘FTS Collection’ Markası İle Yeni Sezona Damgasını Vuracak FATOŞ DERBEDER:‘FTS Collection’ Markası İle Yeni Sezona Damgasını Vuracak

FTS Collection Kurucusu ve ünlü stil danışmanı Fatoş Derbeder, moda dünyasında yenilikçi tasarımlarıyla adından söz ettiren başarılı bir isim. Hazırladığı birbirinden şık koleksiyonlarıyla dikkat çeken ve yaratıcı tasarımlarıyla modaya yeni bir soluk getiren Fatoş Derbeder, yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Yeni projeleriyle moda dünyasının kalbine girmeye hazırlanan ünlü stil danışmanı, başarılı çalışmaları ve yenilikçi projelerini moda severlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

FTS Collection markasının kurucusu ve ünlü Stil Danışmanı Fatoş Derbeder, kurduğu FTS Collection markasıyla hızlı bir çıkış yakalayarak moda sektörüne yeni bir anlayış getiren ve yarattığı koleksiyonlarla büyük beğeni toplamayı başarmış bir isim olarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Moda dünyasının yükselen markalarından FTS Collection’ı kurduğu andan itibaren disiplinli iş anlayışı ile her zaman yeniliği yakalamanın ve bunu insanlarla buluşturmanın kendisi için büyük bir heyecan ve mutluluk olduğunu ifade eden başarılı stil danışmanı Fatoş Derbeder, daha çok üretim ve yenilikçi tasarım anlayışıyla yepyeni projelerin hazırlığında olduğunu belirtti.

İŞİNDE HER ZAMAN KALİTEYİ ÖN PLANDA TUTUYOR
İşinde her zaman kaliteyi ön planda tuttuğunu ve işini büyük bir tutku ile yaptığını dile getiren Fatoş Derbeder, “Biz modanın gerçek değerini görmesini isteyen bir markayız.” sözleriyle gelecek hedeflerini gerçekleştirme arzusunun kendisini heyecanlandırdığını söyledi. İyi giyinmenin insanı hem sosyal hayatta hem de iş dünyasında özgüvenli hissettirmesinin önemine dikkat çeken ünlü stil danışmanı, uzun süren Bodrum tatilinin ardından yoğun bir çalışma temposu içine girdiğini belirterek yeni koleksiyonları ve tasarımlarıyla yakında modaseverlerle buluşacağının müjdesini verdi.

İnstagram: ftsdrbdr

İnstagram: ftscollection2021 

Fatoş Derbeder

FATOŞ DERBEDER:‘FTS Collection’ Markası İle Yeni Sezona Damgasını Vuracak Fatoş Derbeder