Fazlalık Yağlardan Kurtulmak İsteyen Herkes Bölgesel İncelme Yöntemlerine Başvurabilir

Fazlalık Yağlardan Kurtulmak İsteyen Herkes Bölgesel İncelme Yöntemlerine Başvurabilir Fazlalık Yağlardan Kurtulmak İsteyen Herkes Bölgesel İncelme Yöntemlerine Başvurabilir

Eda Bayazıt Güzellik Epilasyon Kurucusu Eda Bayazıt, bölgesel incelme uygulamasına dair tüm merak edilen detayları Klass’a anlattı.  

Danışan memnuniyeti ve isteklerini ön planda tutarak ayrıcalıklı hizmetlerini kendi güzellik merkezinde sunan Eda Bayazıt Güzellik Epilasyon Kurucusu Eda Bayazıt, bazı bölgelerdeki kalıplaşmış yağlardan kurtulmanın en iyi ve hızlı yolunun bölgesel incelme yöntemi olduğunu söylüyor. Sektörüyle ilgili gelişmeleri takip ederek alanında uzman eğitmen bir kadro ile VIP hizmeti veren Eda Bayazıt, son dönemlerde bölgesel incelmenin çok tercih edilmesinin nedenini, kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar alındığı için olduğunu belirtiyor. Eda Bayazıt Güzellik Epilasyon Kurucusu Eda Bayazıt ile bölgesel incelmenin ne olduğunu, kimlerin yaptırabileceğini ve dikkat edilmesi gerekenleri Klass okurları için konuştuk.

Eda Hanım, bölgesel incelme nedir ve insanların bu kadar çok tercih etmesinin sebebi nelerdir?
Zaman zaman ne kadar zayıflarsak zayıflayalım bazı bölgelerdeki kalıplaşmış yağlardan kurtulmak pek mümkün olmaz. Yağ hücreleri hepimizin bildiği üzere vücudun depo ettiği fazla enerjilerdir. Aslında disiplinli diyet programları ve düzenli, uzun zaman alacak spor desteği ile bu yağlardan kurtulmak mümkün olabilir. Artık daha az zaman harcayarak, kendinize vakit ayırarak son teknoloji cihazlar desteği ile bu yağlara veda etmek çok kolay hale geldi.

Kimler bölgesel incelme yaptırabilir?
Fazlalık yağlardan kurtulmak isteyen herkes bölgesel incelme yöntemlerine başvurabilir. 
Yalnızca hamilelerde, kalp pili kullananlarda ve ciddi kalp sorunu olanlarda bölgesel incelme uygulamaları yapılamamaktadır. Bunlara ek olarak uygulama yapılacak olan bölgede metal protez olanlar da bu uygulamadan yararlanamamaktadır.

Bölgesel incelme seans uygulamalarında kaç seans yapılması gerekir? Bu seansların ne kadar devam etmesi gerekmektedir?
Bölgesel incelmede kullanılan cihazlara ve kişinin vücut yapısına göre değişmekle birlikte gözle görülebilen kalıcı sonuçlar elde etmek için ortalama 6-8 seans uygulama yapılmaktadır. Her seans uygulama yapılan yere bağlı olmak kaydıyla 40-45 dakika sürmektedir. Seanslar haftada 2 kez uygulanmaktadır.

Bölgesel incelme kalıcı mıdır?
Elbette bölgesel incelme kalıcı bir etki sunar. Ancak hastanın hareketsiz bir yaşam sürmeye devam etmesi, sağlıksız ya da dengesiz beslenmesi gibi nedenlerle incelme elde edilen bölgede yeniden yağlanma meydana gelebilir.

Bölgesel zayıflamanın etkili olması için nelere dikkat etmeliyiz?
Etkili sonuca ulaşmak için 3 ay kadar düzenli yapılması önerilir. En önemli konu bu uygulama yapılırken kişin günde 2,5 litre su içmesi çok önemlidir. Bu sayede parçalanan yağlar vücuttan idrar yoluyla atılacaktır. Beslenme alışkanlığının düzenlenmesi de bölgesel incelemenin sonucunu olumlu şekilde etkileyecektir
 

İnstagram: edabayazit_guzellik


 

Eda Bayazıt