Formunu Dinamik Yaşam Tarzına Borçlu

Formunu Dinamik Yaşam Tarzına Borçlu Formunu Dinamik Yaşam Tarzına Borçlu

Sosyal yaşam dünyasının en sevilen isimlerinden birisi olan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un zarif eşi Pervin Ersoy, şıklığı kadar formda görüntüsüyle de beğeni topluyor. Sosyal yönü oldukça güçlü bir kadın olan Pervin Ersoy aynı zamanda yerinde duramayan hiperaktif bir anne.  

Güler yüzü, üretkenliği ve sosyal konularda gösterdiği duyarlılık ve hassasiyet ile sosyal yaşam ve iş dünyasında taraflı tarafsız herkesin sevdiği bir isim olan, Projehane ve Rotahane firmaları ile tüm Türkiye’de dikkat çeken projelere imzasını atan Pervin Ersoy, şık giyiminin yanı sıra aynı zamanda formda görüntüsü ile de çevresinde takdir toplayan ve imrenilen bir isim. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy katıldığı davetlerde her zaman bitmek bilmeyen enerjisi ve zarafeti ile dikkat çekiyor ve çevresindeki insanlara da bu yönüyle örnek oluyor. İki çocuk annesi olan Pervin Ersoy formunu hiperaktif bir anne olmasına borçlu olduğunu, anne olmadan önce de kendisine sürekli bir meşgale bulup hiç boş kalmadığını söylüyor.

DÜZENLİ OLARAK SPOR YAPIYOR
Anne olduktan sonra sağlığına ve yaşam tarzına daha çok dikkat etmeye başlayan Pervin Hanım, düzenli olarak spor yapıyor. Özellikle güzel havalarda yürüyüş ve koşu yapmayı seven, güne mutlaka egzersiz yaparak başlayan sosyal yaşam dünyasının sevilen ismi, her zaman sağlıklı ve organik gıdalar tüketmeye de özen gösteriyor. Çocuklarının da kendisini gibi sağlıklı bir yaşam tarzı sürmesinde son derece dikkat eden Pervin Ersoy onlar ile sık sık doğa gezileri ve kültürel geziler yapıyor. Güzel bir görünüme sahip olmanın yolunun kendiyle barışık, mutlu bir insan olmaktan geçtiğine inanan Pervin Ersoy’un formunu dinamik yaşam tarzına borçlu.
 

Pervin Ersoy