Gamze Özlü : Başarısının Ve Mutluluğunun Sırrı “Cem Efe-Zeus-Fenerbahçe’’

Gamze Özlü : Başarısının Ve Mutluluğunun Sırrı “Cem Efe-Zeus-Fenerbahçe’’ Gamze Özlü : Başarısının Ve Mutluluğunun Sırrı “Cem Efe-Zeus-Fenerbahçe’’

İş hayatına sigortacılık sektörü ile adım atan, bir süre moda tasarımcılığı yapan, şimdi ise gayrimenkul sektöründe başarılarıyla adından söz ettiren Gamze Özlü, başarısını çok çalışmasının yanı sıra hayatındaki mutluluk kaynaklarının olduğunu belirtiyor. Oğlu Cem Efe ve minik dostları Zeus ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süren Gamze Özlü bir diğer aşkının ise Fenerbahçe olduğunu söyledi.  

Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği konut satışlarıyla sektörün ünlü isimleri arasında yer alan Gamze Özlü Group Real Estate Kurucusu Gamze Özlü çalışkanlığıyla tanınan bir isim. Çalışma gücünü evindeki huzur ve sevgiden alan Gamze Özlü “Oğlum Cem Efe ve minik dostumuz Zeus her daim benim yanımda. Onlarla çok mutluyum. Bu mutluluk ile her güne çalışma şevkiyle başlıyorum. Bu da benim başarımı olumlu etkiliyor” dedi. “Tabii bir diğer aşkım Fenerbahçe’yi de unutmamak lazım. Fenerbahçe oğlumla ortak aşkımız. Onunla maçlara giderek stres atıyoruz” diyerek Fenerbahçe’ye olan aşkını dile getiren Gamze Özlü, Sevgililer Günü için de oğlu ile plan yaptığını söyledi. Güçlü network ağı ve alanında sahip olduğu tecrübe ile özellikle lüks konut alanında yatırımcıların en çok tercih ettiği gayrimenkul uzmanı olan başarılı isim yakın zaman önce Tiny House sektörüne de atılmıştı. Sevgililer günü için oğlu ve minik dostu Zeus ile birlikte bir Tiny House seyahati planlayan Özlü, sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık oğlu ve minik dostuna olan aşkını vurguluyor.