Gardırobunu Özel Dikimle Yeniledi

Gardırobunu Özel Dikimle Yeniledi Gardırobunu Özel Dikimle Yeniledi

Gayrimenkul sektöründeki başarılarıyla adını duyuran genç işadamı Uğur Ay, titiz ve mükemmeliyetçi karakterini her zaman tarzına yansıtan bir isim. Özellikle katıldığı etkinliklerdeki şıklığı ile daima beğeni toplayan Uğur Ay, Sonbahar-Kış sezonuna girilmesiyle birlikte gardırobunu özel dikim parçalarla yeniledi.  

İş dünyasının yakından tanıdığı, gayrimenkul sektörünün genç temsilcilerinden Uğur Ay, çalışma hayatındaki başarısı kadar tarzı ile de beğeni toplayan ve konuşulan bir isim. Her zaman şık olmaya özen gösteren başarılı iş insanı detaylara önem veren, mükemmeliyetçi kişiliğini giyim ve aksesuar tercihlerine de yansıtıyor. Modayı daima takip eden, stil konusunda bilgi sahibi olan yakın dostlarıyla da her zaman fikir alışverişinde bulunan Uğur Ay, iyi bir görünüme sahip olmanın sosyal ilişkilerde insanı her zaman bir adım öne taşıdığını ve bu durumun iş hayatına da mutlaka yansıdığını söylüyor. Marka tercihi konusunda da her zaman titiz davranan, kendisine en çok yakışan ve kumaş kalitesi bakımından en iyi ürünleri tercih eden genç iş insanı, gardırobundan özel dikim kıyafetleri de hiçbir zaman eksik etmezken yeni sezon için gardırobunu da özel dikim moda parçalarıyla yeniledi.

ÖZEL DİKİMDE TERCİHİ MEHMET DUDU OLUYOR
Özel dikim kıyafetlerin vücut ölçüsü bakımından en ideal bedene sahip olduğunu ve kendisine her zaman yakıştığını söyleyen Uğur Ay, bu konuda klasik erkek giyim sektöründe özel dikimin öncü markalarından olan Mehmet Dudu Tailor Made’e başvuruyor. Mehmet Dudu Tailor Made mağazasında en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanan bir takım elbise diktiren Uğur Ay, ‘Mehmet Dudu Tailor Made’ her zaman güvendiğim bir marka oldu. Benim için şıklığın adresi daima Mehmet Dudu.’ dedi. 
 

Uğur Ay