Gökay Bilgin:Smile Hair Clinic’in Hızlı Bir Şekilde Büyümesinde Büyük Rol Oynadı

Gökay Bilgin:Smile Hair Clinic’in Hızlı Bir Şekilde Büyümesinde Büyük Rol Oynadı Gökay Bilgin:Smile Hair Clinic’in Hızlı Bir Şekilde Büyümesinde Büyük Rol Oynadı

Yüksek teknolojili klinik binasında en üst düzey tıbbi saç ekimi operasyonlarını gerçekleştiren Smile Hair Clinic Kurucu Ortağı Dr. Gökay Bilgin, Smile Hair Clinic’in 2022 yılında hızlı bir şekilde büyümesinde büyük rol oynayarak ve hastalarının en iyi versiyonuna dönüşmelerine vesile olarak 2022’ye büyük bir değer kattı.  

Doğu İstanbul’un finans bölgesine yeniden konumlandırılarak 100’den fazla iyi eğitimli personelin çalıştığı 7 katlı, sofistike tasarımlı, yüksek teknolojili klinik binasında faaliyetlerine devam eden Smile Hair Clinic Kurucu Ortağı Dr. Gökay Bilgin, 2022 yılında gerçekleştirdiği operasyonlarla saç ekiminde başta olmak üzere medikal estetikte de farkını ortaya koydu. Avrupa’nın dört bir yanından ve diğer bölgelerden gelen hastalarına saç ekimi operasyonlarında yüksek standartları uygulayarak üst düzey tıbbi saç ekimi operasyonlarını gerçekleştiren Dr. Gökay Bilgin, başarıları ile adından söz ettirdi. Pandeminin ardından seyahat kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte sağlık anlamında güvende hisseden hastaların tüm dünya ülkelerinden sağlık turizmi için Türkiye’ye akın etmesiyle dünyanın dört bir yanından gelen hastalara tedavilerini uygulayan başarılı doktor, Smile Hair Clinic’in 2022 yılında hızlı bir şekilde büyümesinde büyük rol oynadı. Bu büyümenin yanında marka kalitesini korumak ve ileri adıma taşımak için çok çalışarak ve klinik bünyesine yeni hekimler katarak kapasitesini arttıran Smile Hair Clinic Kurucu Ortağı Dr. Gökay Bilgin, yıl boyunca saç ekiminde kalite süreçlerini geliştirmek için ciddi bir mesai harcayarak sağlık sektörüne büyük bir değer kattı.
 

Gökay Bilgin

Gökay Bilgin:Smile Hair Clinic’in Hızlı Bir Şekilde Büyümesinde Büyük Rol Oynadı Gökay Bilgin