Güzelliğinin Sırrı Dengeli Yaşam ve Dengeli Beslenme

Güzelliğinin Sırrı Dengeli Yaşam ve Dengeli Beslenme Güzelliğinin Sırrı Dengeli Yaşam ve Dengeli Beslenme

Ünlü Manken, Oyuncu ve Sunucu Çağla Şikel de her zaman formda kalmayı başaran isimlerden. İki çocuk annesi olan Çağla Şikel’in düzgün fiziği ve güzelliğinin sırrı ise dengeli yaşam ve dengeli beslenme. Cildinin bakımına da büyük bir özen gösteren ünlü manken yaz aylarında ise makyaj yapmamayı tercih ediyor.  

Kendisini Türkiye’ye 1997 Miss Turkey birincisi olarak tanıtan, ardından yer aldığı projeler ve sunduğu televizyon programlarıyla ekranların en beğenilen kadınları arasına giren Çağla Şikel, fit vücudu ve güzelliği ile de her zaman dikkat çekmeyi başarıyor. Kuzey ve Uzay adında iki erkek çocuk annesi olan Çağla Şikel dengeli beslenme ve dengeli yaşam sayesinde sağlıklı ve formda kalıyor. İdeal vücut hatlarını koruyabilmek adına öğün sayısını azaltmak yerine doğru beslenmeyi tercih ettiğini söyleyen ünlü isim zayıf kalmasının sırrını bu şekilde açıklıyor.

SICAK HAVALARDA SAÇLARINI TATLI BADEM YAĞI İLE BESLİYOR.
Ünlü manken fast food ve tatlı konusunda zaman zaman kaçamaklar yapsa da çoğu zaman sağlıklı besleniyor, bütün gıdaları yalnızca mevsimlerinde tüketmeye dikkat ediyor.  Gazlı içeceklerden ve şekerden uzak duran güzel sunucu günlük rutinlerinde en çok da cilt bakımlarına zaman ayırıyor. Cildini maske ve özel karışımlarla peeling yaparak arındıran ünlü güzel çocuklarıyla tatil yaparak geçirdiği yaz aylarında ise makyaj yapmamayı tercih ediyor. Başarılı sunucu sıcak havalarda ise saçlarını tatlı badem yağı ile besliyor. Çağla Şikel aynı zamanda sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan isimlerden. Ünlü manken YouTube kanalı üzerinden takipçilerine kendisinin de bizzat deneyimlediği güzellik ve sağlık tüyoları veriyor.  Kanalında 1,5 milyona yakın abonesi bulunan Çağla Şikel çektiği videolarında kendisi gibi genç ve güzel bir görüntüye sahip olmak isteyen hemcinsleriyle günlük bakım rutinlerini ve beğendiği güzellik ürünlerini paylaşıyor.
 

Çağla Şikel