Haftanın 5 Günü Özel Hocası İle Spor Yapıyor

Haftanın 5 Günü Özel Hocası İle Spor Yapıyor Haftanın 5 Günü Özel Hocası İle Spor Yapıyor

Moda dünyasının genç kuşak ünlü modacılarından Raşit Bağzıbağlı, gelinlik ve haute couture koleksiyonları ve ünlü isimler için tasarladığı kıyafetlerle tanınıyor. Genç modacı kadınları şık ve güzel gösterdiği gibi kendisi de sağlıklı ve fit görünümüne son derece önem veriyor. Moda dünyasının örnek ismi Raşit Bağzıbağlı başarısını, özel yaşamına ve kendisine gösterdiği özene borçlu.

Ünlü Modacı Raşit Bağzıbağlı formunu ve fit görünümünü korumak adına haftanın 5 günü özel spor hocasıyla birlikte spor yapıyor. Çok sağlıklı beslenip erken saatlerde uyanıyor. Akşamları en geç 01:00’ de uyuyor, sabahları 06.30 da uyanıyor. İşine düzenli olarak giden Bağzıbağlı, “Sağlıklı beslenip düzenli spor yaptığınız zaman, fit bir görünüme sahip olmanız için hiçbir engel kalmıyor.” diyor.

DÜZENLİ OLARAK CİLT BAKIMI YAPTIRIYOR, KOLLAJEN TAKVİYESİ  ALIYOR.
Genç görünümünü yıllara meydan okurcasına koruyan Raşit Bağzıbağlı, 22 yaşından beri düzenli olarak cilt bakımı yaptırıyor, kollajen takviyesi alıyor. Böylelikle daha genç bir görünüme sahip oluyor. Sigara ve alkol kullanmayan ve çok fazla su içtiğini her fırsatta vurgulayan ünlü modacı, bunların çok büyük etkileri olduğuna inanıyor. Spora merakından ötürü spor ürünlerine de ayrı bir ilgisi olan Raşit Bağzıbağlı’nın bu ürünleri aldığı özel mağazaları var. Şık ve spor bir görünüm için daha çok Lacoste markasını tercih eden ünlü modacının genel kıyafet tercihi, spor-şık tarzında. Takım elbiseleri ve bazı kıyafet seçimlerinde kendisine babası Raşit Bağzıbağlı’nın tasarımlarıyla yardımcı olduğunu da vurguluyor. Kış aylarında genelde balıkçı yaka giyinen yazın da tek gömlek tercih eden Raşit Bağzıbağlı, pek fazla ceket giymiyor. Fiziğine güvendiği için bazen t-shirt üstüne ceket giyiyor. Herkese “Fuzuli alışveriş yapmayın.” çağrısında bulunan Raşit Bağzıbağlı, “İhtiyaç dışı alışveriş çılgınlığına düşmemek gerekiyor. İhtiyaç dışı alışveriş yapmıyorum.” diyor.
 

Raşit Bağzıbağlı