Harut Torosoğlu:Kızıyla Birlikte Benzersiz Tasarımlara İmza Attı

Harut Torosoğlu:Kızıyla Birlikte Benzersiz Tasarımlara İmza Attı Harut Torosoğlu:Kızıyla Birlikte Benzersiz Tasarımlara İmza Attı

Saat, broş, bileklik ve yüzük tasarımı yapan ve alanının en iyi isimlerinden birisi olan Serena Mücevherat Kurucusu ünlü Tasarımcı Harut Torosoğlu, mesleğinde fark yaratmaya ve benzersiz tasarımları ile göz doldurmaya devam etti. Ünlü Tasarımcı, 2022 yılında da kızı ile birlikte meziyetlerini el yeteneği ile birleştirerek yaptıkları kişiye özel mücevher tasarımlarıyla büyük beğeni topladı.  

Serena Mücevherat Kurucusu ünlü Tasarımcı Harut Torosoğlu, 40 yılı aşkın bir süredir Kapalıçarşı’da mücevher tasarımı ve üretimi yaparak benzersiz çalışmalara imza atıyor. Her yaptığı tasarımda ilk günkü heyecanını tekrar yaşadığını belirten ünlü tasarımcı, 2022 yılında daha çok kimsenin yapmak istemediği ya da yapmaya cesaret edemediği objelere yer vererek müşterilerine en özelini sunma geleneğini sürdürdü. Her yıl olduğu gibi bu yılda daha enteresan ve daha iddialı tasarımları göz önüne çıkarmaya dikkat ettiklerini ifade eden Harut Torosoğlu; saat, broş, bileklik ve yüzük tasarımlarında her zaman detaycı kişiliğini konuşturarak farkını ortaya koymaya devam etti. Bu yıl yapılan koleksiyonlarda abartıya yer verdiklerini ve müşterilerin mücevher deyince akla gelen her şeyi kendilerinde bulduklarını dile getiren ünlü tasarımcı, başarılı işlere imza atarak bu yılda yeniliklerin kendi üretim ve tasarımlarında hayat bulduğunu söyledi.

“2022 YILI BENİM İÇİN EN BÜYÜK YENİLİK KIZIMLA BİRLİKTE ÇALIŞMAK OLDU”
Ünlü Tasarımcı, bu yılın kendisi için farklı bir anlam taşıdığını çünkü kızı ile beraber ortak çalışmalar yaptıklarını belirterek büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Harut Torosoğlu, “Bu yıl günümüz modasına da yer verdiğimiz değişik tasarımlar yaptık. Aslında bu yıl benim için en büyük yenilik kızımla birlikte çalışmak oldu. Kızım mesleğinde çok yeni bir moda tasarımcısı. Onunla paslaşarak çalıştık. Kızımın yaptığı abiye ve gelinliklere uygun tasarımlar yaptık. Hem elbiseleri hem takıları kızımın tasarlaması ve benim bu takılara tezgâhta hayat vermem benim için ayrı bir heyecan ve gurur kaynağıydı. Tabi bu arada ülkemize gelen turistleri göz önüne alarak biraz daha abartılı ve renkli taşlara ağırlık verdiğimiz bir koleksiyon yaptık. Sanırım bundan sonra baba kız el ele verip daha başarılı işlere imza atacağız.” dedi. Ünlü Tasarımcı Harut Torosoğlu, değişik ve farklı tasarımlarıyla iddiasını konuşturarak yaptığı yeniliklerle 2022 yılına değer katan en önemli isimlerden biri oldu. 
 

Harut Torosoğlu

Harut Torosoğlu:Kızıyla Birlikte Benzersiz Tasarımlara İmza Attı Harut Torosoğlu
Harut Torosoğlu:Kızıyla Birlikte Benzersiz Tasarımlara İmza Attı Serena- Harut Torosoğlu
Harut Torosoğlu:Kızıyla Birlikte Benzersiz Tasarımlara İmza Attı Serena- Harut Torosoğlu
Harut Torosoğlu:Kızıyla Birlikte Benzersiz Tasarımlara İmza Attı Serena- Harut Torosoğlu