Her Haliyle Son Derece Klass Bir İş Adamı

Her Haliyle Son Derece Klass Bir İş Adamı Her Haliyle Son Derece Klass Bir İş Adamı

İlaç, yapı malzemeleri ve tüketim ürünleri gibi çeşitli alanlarda yatırımları bulunan Eczacıbaşı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, gerek iş dünyasındaki çalışmaları gerek kültür sanat yaşamına katkıları gerekse de sosyal yaşam dünyasındaki her daim şık ve gülümseyen yüzü ile son derece “Klass” bir iş adamı.  

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı gerek iş dünyasındaki başarıları gerekse kültür-sanat hayatımıza katkılarıyla çok özel bir iş adamı. İstanbul’un bir kültür-sanat başkenti olarak tanınmasında büyük pay sahibi. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine de büyük destek veriyor.

Her daim şıklığı ve gülümseyen yüzü ile çok “Klass” bir iş adamı. Bülent Eczacıbaşı yazdığı, “İşim Gücüm Budur Benim” adlı kitabıyla da 45 yıllık deneyimlerinden yararlanarak gençlere yepyeni bakış açıları kazandırmayı hedefledi.

Bülent Eczacıbaşı, kitabını iş insanlarının çeşitli sorunları ele almak ve herkesi çıkış yollarını birlikte düşünmeye davet etmek için kaleme aldı. Yönetim, ekonomi, sürdürülebilirlik, toplum ve kültür-sanat alanlarına odaklanan bu kitabıyla da Bülent Eczacıbaşı büyük ilgi gördü.

 

Bülent Eczacıbaşı