İbrahim Halil Öcalan:Projelerine Hız Kesmeden Devam Etti

İbrahim Halil Öcalan:Projelerine Hız Kesmeden Devam Etti İbrahim Halil Öcalan:Projelerine Hız Kesmeden Devam Etti

Sanax Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Öcalan, inşaat sektörüne damga vuran projeleriyle 2022 yılının en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Ürettiği projelerle ve aldığı ödüllerle başarısını perçinleyen başarılı iş adamı, sektöre değer katmaya devam etti.  

Başarılı iş adamı İbrahim Halil Öcalan, 2013 yılında kurmuş olduğu Sanax İnşaat firması ile her zaman modern, yaşanılabilir konutlar inşa etmeye ve birçok farklı iş kolunda büyüme hedefi ile 2022 yılında da durmadan çalışmaya devam etti. Her projenin yeni bir heyecan ve yeni bir başarı kapısı olduğunu belirten İbrahim Halil Öcalan, eşsiz projelere imza attıklarını ve atmaya da devam edeceklerini vurguladı. Sanax Şirketler Grubu, 2022 yılında disiplinli bir çalışma prensibi benimseyerek gelişime ve yeniliğe açık, çağı takip eden ve her zaman ilkleri yapma hevesi ile önemli projeleri hayata geçirmeye devam etti. Özellikle rakiplerinizin bu kadar yoğun olduğu bir piyasada çok çalışıp her alanda yeniliklere imza atmanız gerekir.” diyerek başarısını yenilikçi bakış açısına borçlu olduğunu belirten İbrahim Halil Öcalan, 2023 yılı hedefleri içinde iddialı konuşarak disiplin ve planlamanın temel referansları olduğunu söyledi.

ŞİRKET İSMİNİ BÜYÜK HARFLERLE YAZDIRMAK EN BÜYÜK HEDEFİ

Antalya, Şanlıurfa, Ankara ve İzmir’de hayata geçirdiği önemli projelerle inşaat sektörüne değer katan, inşaat kalitesi ve mimari özellikleriyle de bulunduğu şehre renk kazandıran ödüllü projelerin mimarı, Sanax İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Öcalan, başarılarını ödülle de taçlandırdı. Klass Ödülleri gecesinde‘Yılın Pırlanta İş Adamı’ ödülünün sahibi olan ve ödül almanın kendisi için bir onur olduğunu ifade eden başarılı iş adamı, inşaat sektörüne damgasını vuracak yeni projeler üretmeye ara vermeden tüm yıl boyunca devam etti. Sektöründe şirketinin ismini büyük harflerle yazdırmanın en büyük hedefi olduğunu ve bu hedef için 2023 yılında da durmadan çalışacaklarını belirten Sanax Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Öcalan projeleri ve başarılarıyla 2022’ye değer kattı.
 

İbrahim Halil Öcalan

İbrahim Halil Öcalan:Projelerine Hız Kesmeden Devam Etti Ender Saraç-İbrahim Halil Öcalan