İş Dünyasındaki Başarılarının Yanı Sıra Son Derece Yardım Sever ve Sanatçı Bir Ruha Sahip

İş Dünyasındaki Başarılarının Yanı Sıra Son Derece Yardım Sever ve Sanatçı Bir Ruha Sahip İş Dünyasındaki Başarılarının Yanı Sıra Son Derece Yardım Sever ve Sanatçı Bir Ruha Sahip

Örnek kişiliği, çalışma azmi, tekniğe olan merakı, zarafeti ve mütevazılığıyla öne çıkan Senur Akın Biçer, erken yaşta başladığı iş hayatında adım adım yükselerek önemli başarılara imza attı. İş dünyasının örnek klass isimlerinden Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer, güven veren kişiliğinin, iş dünyasındaki başarılarının yanı sıra son derece yardım sever ve sanatçı yönüyle de çok değerli çalışmalara imza atıyor. Biçer, çok yönlü kişiliğinin yanı sıra klasik giyim tarzıyla da ruhunu yansıtan bir duruşa sahip.

Aile şirketlerinde kalıphanede başladığı iş hayatında Arnica Yönetim Kurulu Başkanlığı’na kadar yükselen Senur Akın Biçer, kadın girişimcilere yönelik çalışmaları, mütevazı tavırları, zarafeti ve yardımseverliğiyle yeni nesle örnek olmaya ve Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor. Kadınları istihdam etmeye büyük önem veren Senur Akın Biçer, kendi işletmelerinde kadın erkek eşitliğini “Eşit işe eşit ücret sistemi” getirerek ortadan kaldırmış örnek ve son derece klass bir iş kadını.

Geniş kitlelere ulaşmak istediği için TAİDER derneğine üye olan Senur Akın Biçer, bazı insanların yaptığı gönüllü projelere de katkıda bulunuyor. Biçer, aynı zamanda az gelişmiş ülkelerde girişimci kadınlara dersler vererek yüce gönüllülüğünü de kanıtlıyor. Sanata ayrı bir ilgisi ve yeteneği olan başarılı iş kadını, hobi olarak başladığı ancak zamanla farklı bir boyuta taşıdığı sanat çalışmalarının en iyisini yapmak için uğraşıyor. Tezhip ve ebru gibi geleneksel sanatların da içirişinde olan Biçer’in, eserleri 37 sergide yer aldı. Japonya’da kişisel bir sergi de açan başarılı iş kadını, kültürler arası birlikteliği sağlamakla ilgileniyor.

Çok sayıda ödülünde sahibi olan Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer, Ekonomi Gazetecileri Derneği tarafından “Marka Yönetimi Lideri Ödülü” ne de layık görüldü. Aynı zamanda modayı da yakından takip eden Biçer, kendi tarzını oluşturmuş ve trendleri yıkmış bir isim. Katıldığı her davette kendine has duruşu ve zarafetiyle dikkat çeken Senur Akın Biçer gösterişten uzak ve zarif detaylar içeren kombinleri tercih ediyor.

 

Senur Akın Biçer