İş Dünyasının Cesur ve Rekortmen İsmi

İş Dünyasının Cesur ve Rekortmen İsmi İş Dünyasının Cesur ve Rekortmen İsmi

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı, spor ve sosyal yaşam dünyasının yakından tanıdığı, sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren başarılı iş adamı Sadettin Saran, çok yönlü kişiliği ve yaşam tarzıyla her daim ilgi odağı. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da çok yönlü çalışmaları ve yatırımlarıyla tanınan ünlü iş adamı, spor dolu yaşamı, sağlıklı ve fit görünümü, karizması ve kendine has şık tarzıyla oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip.  

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı kimliğinin yanı sıra spor dünyasının da yakından tanıdığı, milli yüzücü Sadettin Saran, iş hayatındaki başarılarının yanı sıra spor dünyasındaki başarılarıyla da dikkat çeken bir isim. Aynı zamanda sosyal yaşam dünyasında da kurduğu dostluklarla ve mütevazi tavırlarıyla, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle takdir toplayan, Sadettin Saran davetlerdeki şıklığıyla da tam bir İstanbul beyefendisi.

Başarılı kariyerinin yanı sıra özel yaşamıyla da zaman zaman merak uyandıran ve ilgi odağı olan Sadettin Saran, sportif yaşamının getirdiği fit ve sağlıklı görünümüyle şık tarzını başarıyla birleştiriyor.
İş adamı olarak cesur kararlar alan ve pandemi sürecinde şirketini büyütmeyi başaran, Çek Cumhuriyeti’nde otel alan, Türkiye’de yapım şirketi kuran, S Sport Plus ile hızlı bir büyüme yakalayan Sadettin Saran, şimdi de yurt dışında iki spor kanalı kuruyor. Programları 1,5 milyar insana ulaşacak olan iş adamı Uzak Doğu’ya açılıyor. Tüm bu başarılara imza atan Sadettin Saran karizması ve yakışıklılığıyla da oldukça Klass bir görünüm çiziyor.

 

Sadettin Saran