İş Dünyasının Lider İsmi

İş Dünyasının Lider İsmi İş Dünyasının Lider İsmi

İş ve sosyal yaşam dünyasının karizmatik, sert, mesafeli ismi Ali Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Ford Otosan, Yapı Kredi Bankası, Koçtaş, Otokar ve Setur Yönetim Kurulu Başkanı vasıflarıyla bulunduğu her platformda lider konumunda bir isim. Çok sık olmasa da katıldığında davetlerin de aranan ismi olan Ali Koç, her daim şık ve iddialı duruşuyla da oldukça “Klass” bir iş adamı.  

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Ford Otosan, Yapı Kredi Bankası, Koçtaş, Otokar ve Setur Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç özellikle son yıllarda iş dünyasındaki ve spor camiasındaki yeriyle lider bir isim.
Çok sık olmasa da katıldığında davetlerin de aranan ismi olan Ali Koç, resmi ve mesafeli duruşu ile kendisine ayrı bir karizma katıyor. İş, spor ve sosyal yaşam dünyasının “Klass” isimlerinden olan Ali Koç, yurt dışında uzun bir eğitim sürecinin, katıldığı eğitimlerin ve stajların ardından önce kendi şirketlerinin bünyesinde farklı kademelerde başladığı iş yaşamında daha sonra basamakları birer birer tırmandı.

Koç ismiyle değil, yurt dışında ve kendi şirketlerinde de çalışarak bulunduğu noktaya gelen Ali Koç, katıldığı davetlerde de iş dünyasının lideri olarak tüm bakışları üzerine topluyor. Tabi ciddi duruşu, sert ve mesafeli tavırları ve bir o kadar tarz ve karizmatik oluşu her zümreden insanın ilgi odağı olmasını sağlıyor.

 

Ali Koç