Kalite Anlayışımızdan Asla Ödün Vermiyoruz

Kalite Anlayışımızdan Asla Ödün Vermiyoruz Kalite Anlayışımızdan Asla Ödün Vermiyoruz

Cornelia Diamond Golf Resort &Spa Genel Müdürü Zafer Alkaya, cornelıa ile kusursuz bir tatil deneyimini nasıl sunduklarını Klass’a anlattı.  

Türkiye’de turizmin başkenti olarak da adını duyuran Antalya’nın Belek bölgesinde bulunan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, önemli etkinliklere ev sahipliği yaparak aynı zamanda misafirlerine unutulmaz ve kusursuz bir tatil deneyimi sunuyor. Misafirlerini, “Bizde hayır kelimesi yoktur” sloganı ile ağırlayarak dünya çapında fark yaratan bir hizmet anlayışı sunan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya, farklı beğenileri ve ihtiyaçları olan misafirlerinin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı başarıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerine eşsiz tatil deneyimini Azure Villa ve Diamond Suite’ler aracılığı ile de sunan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya ile Cornelia’da misafirlerini nasıl bir yaklaşımla ağırladıklarını, tercih edilme nedenlerini ve Azure Villa ile Diamond Suite’in ayrıcalıklı özelliklerini Klass okurları için konuştuk.

Zafer Bey, Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’da çok başarılı bir yönetim modeli ile misafirlerinizi ağırlıyorsunuz. Bizlere misafirlerinizi nasıl bir yaklaşımla ağırladığınızdan bahsedebilir misiniz?
Misafirlerimizi, “Bizde hayır kelimesi yoktur.” sloganı ile ağırlayarak sadece Belek ve Antalya turizminde değil dünya çapında fark yaratan bir hizmet anlayışına da sahip olarak Cornelia Diamond Golf & Resort SPA ile farklı beğenileri ve ihtiyaçları olan misafirlerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Crassula Spa’dan dünya çapındaki Cornelia Nick Faldo Golf Sahası’na, muhteşem sahilinden, eğlencesine ve dünya mutfağından sunduğumuz lezzetlere kadar en üst düzeyde misafirlerimizin beklentilerini karşılayarak pek çok çeşitliliği de bünyemizde barındırıyoruz. Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’da profesyonel ekibimizle hizmet vererek şartlar ne olursa olsun kalite anlayışımızdan da asla ödün vermiyoruz.

Zafer Bey, sunduğunuz ayrıcalıklı hizmetlerle dünyanın pek çok yerinden gelen ziyaretçiler tarafından tercih ediliyorsunuz. Sizce bu kadar çok tercih edilme sebebiniz nedir?
Cornelia Diamond Golf Resort Spa, Türkiye’de ve yurt dışında çok sevilen, bilinen ve güvenilen bir marka. Rusya’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Orta Doğu’ya güvenilen, dünyanın 58 bölgesinden misafir ağırlayan bir tesise sahibiz. ‘Dünyanın En Donanımlı Her Şey Dahil Oteli’ ödülünü defalarca Türkiye’ye kazandıran Cornelia Diamond Golf Resort Spa ayrıca ailece tatili keyifli, konforlu ve dinlendirici kılmak için de ‘Çocuk Dünyası’ yarattı. Bu anlamda gerçek bir aile oteli olduğumuzu da söyleyebiliriz. Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ve kalitemiz ile dünyanın her yerinden gelen ziyaretçiler tarafından tercih edildiğimizi düşünüyorum.

Diamond Suite’lerinizin sunduğu imkanları anlatabilir misiniz?
Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’nın kusursuz tatil için sunduğu seçeneklerden biri olan Diamond Suite’ler iki katlı ve VIP konsepte sahip. Giriş katında özel kapalı havuz, oturma odası ve yemek odası, ikinci katında ise geniş ve deniz manzaralı 2 adet yatak odası bulunuyor. Deniz manzarasıyla içinizi açarak sizi huzurlu hissettiriyor. Diamond Suite’ler, her odada jakuzi, iki banyo ayrıca birinci katta havuz keyfinizi tamamlayacak sauna, ev sineması, özel bar, mini mutfağa da sahip. Ayrıca romantik anlarınızı unutulmaz kılacak teras ile de samimi bir ortam yaratıyor.

Misafirlerinize Azure Villa’larda kusursuz bir tatil yapma olanağı sunuyorsunuz. Azure Villa’ların ayrıcalıklı özelliklerinden de bahsedebilir misiniz?
Azure Villas by Cornelia Diamond içerisinde yer alan teraslardaki oturma grupları, keyifli ve romantik akşamlar için mükemmel bir ortam sunuyor. 24 saat ücretsiz oda servisi hizmetiyle de her ihtiyacınıza her an, her saniye cevap veriyor. Güler yüzlü personellerimiz aracılığıyla istekleriniz anında gerçekleşiyor. Her biri ayrı ve özel olarak tasarlanmış ortak deniz suyu havuzu da konukların içini ferahlatarak güneşin altında keyif yapma olanağı sunuyor. Azure Villa özel havuz, sauna, teras ve ev sineması gibi sunduğu ayrıcalıklarla da pek çok deneyimi bir araya getirerek tatilinizi unutulmaz kılmayı hedefliyor.
 

Zafer Alkaya