Karizmatik ve Şık Tarzıyla İlgi Çekiyor

Karizmatik ve Şık Tarzıyla İlgi Çekiyor Karizmatik ve Şık Tarzıyla İlgi Çekiyor

1950’den bu yana faaliyetlerini sürdüren, girişimleri, ülke sınırlarını aşan ve çok uluslu bir topluluk haline gelen Anadolu Grubu’nun genç veliahtı İzzet Özilhan, iş dünyasının olduğu kadar sosyal yaşam dünyasının da dikkat çeken isimlerinden. Hem karizmatik, hem samimi hem de girdiği her ortamda tarzıyla dikkat çeken İzzet Özilhan, davetlerin de aranılan en ‘Klass’ isimlerinden.   

Pek çok sektörde faaliyet gösteren Anadolu Grubu’nun veliahttı genç iş adamı İzzet Özilhan, genç ve güzel eşi Yasemin Özilhan ile birlikte sosyal yaşam dünyasının gözde çiftlerinden.

Genç yaşta iyi bir aile babası olmayı da başaran ‘Anadolu’yu Dünyaya, Dünyayı Anadolu’ya Bağlayan Yıldız’ olma vizyonuyla varlığını geleceğe taşıyan Anadolu Grubu’nun, kurulduğu ilk günden bu yana koruduğu vizyon, misyon ve değerler ışığında Türkiye’nin geleceğine birçok farklı sektörde kazandırdığı yeniliklerle katkı sağlamayı sürdürmesine çalışmalarıyla güç katan İzzet Özilhan, katıldığı davetlerde de şıklığı, karizması, samimi davranışları ve gülümseyen yüzüyle dikkat çeken bir isim.
İş dünyasının genç kuşak temsilcilerinden olan İzzet Özilhan gerek şıklığı gerekse duruşuyla özel bir yere sahip olan bir iş adamı.


 

İzzet Özilhan