Kendi Beslenme Düzeniyle Sağlıklı Kalıyor

Kendi Beslenme Düzeniyle Sağlıklı Kalıyor Kendi Beslenme Düzeniyle Sağlıklı Kalıyor

Başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken ve iş dünyasında yakaladığı başarı kadar fit ve bakımlı görünümüyle de beğeni toplayan Ünlü Gayrimenkul Danışmanı Gamze Özlü, düzgün fiziğini düzenli beslenme ve spora borçlu olan isimlerden. Cilt bakımlarını da aksatmadan yaptıran ve doğal güzelliğini ortaya çıkaran Özlü, başarı sırlarından birinin de düzenli hayat olduğunu her fırsatta dile getiriyor.  

Kurduğu Gamze Özlü Group Real Estate ile gayrimenkul sektöründe fark yaratan ve iş dünyasında adını duyuran Gamze Özlü, yoğun çalışma saatleri ve günlük yaşantısının koşuşturmacasına rağmen kahvaltı öğününe dikkat eden ve aksatmayan isimlerden. Günün en önemli öğünü olarak gördüğü kahvaltıda sağlıklı ve tok tutacak besin değeri yüksek gıdaları tercih eden Özlü, kendi oluşturduğu beslenme düzeniyle de sağlıklı ve fit görünümünü koruyor. Oluşturduğu beslenme düzenini “Yemek yediğim saatlere dikkat etmeye çalışıyorum. Günlük olarak 3 öğün beslenmeye dikkat ediyorum. Sabahları bir fincan filtre kahve ile başlayıp kahvaltı da bütün sağlıklı besinleri almaya çalışıyorum. Öğlen salata, et akşamları ise karbonhidratı az gıdalar yemeye özen gösteriyorum.” diyerek anlatıyor.

HAFTADA 3 GÜN KİCK BOKS YAPIYOR
Kendisi için önceliğin zayıf kalmaktansa sağlıklı kalmak olduğunun altını çizen Gamze Özlü, sağlıklı kalabilmek adına sporu aksatmadığını da belirtiyor. Spor rutinini “Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolu spor yapmaktan geçer bu yüzden spor yapmaya da özen gösteriyorum. Her gün kardiyo ve yürüyüşümü aksatmadan gerçekleştiriyorum. Düzenli olarak haftada en az 2 veya 3 gün Kick boks yapıyorum. Yaptığım sporlar sayesinde daha dinç ve enerjik bir güne uyanıyorum. Spor, tüm bireylerin sağlıkları için yapması gereken bir aktivite kesinlikle. Yaptığım spor branşları sayesinde kendimi iyi hissediyorum.” sözleriyle anlatıyor. Güzelliğiyle ilgiliyse genetik bir şansa sahip olduğunu belirten Özlü, bu konuda da sadece günlük ve aylık bakımlarını yaptırdığını, beslenme düzeni nedeniyle bu konuda da büyük sorunlar yaşamadığını belirtiyor.
 

Gamze Özlü