Kızlarına At Sevgisini Aşılıyor

Kızlarına At Sevgisini Aşılıyor Kızlarına At Sevgisini Aşılıyor

Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat, doğaya ve hayvanlara olan sevgisini her fırsatta göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ekibiyle birlikte barınakları ziyaret eden Murat Erat, buradaki hayvanların bakımlarına yardımcı olmuştu. Binicilik sporuna da ilgi duyan ve atlara olan sevgisi ile de bilinen Murat Erat, Kemerburgaz’da bulunan Alkuzu Çiftliği’nde kızları Seden Su ve Eylül Ada  ile birlikte ata binerken objektiflerimize konuk oldu.     

İş hayatı kadar iş dışındaki yaşantısını ile de her zaman dikkat çeken Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat, hobileri ve doğa ile iç içe yaşam tarzı ile çevresi tarafından takdir gören bir iş adamı. Asortie Mobilya ile dünyanın birçok ülkesine mobilya ihracatı gerçekleştiren, müşterilerinin hayallerini süsleyen tasarımları gerçeğe dönüştüren ekibiyle kendi sektöründe başarıdan başarıya koşan Murat Erat, boş zamanlarda her fırsatta doğal alanlara giderek vaktini burada değerlendiriyor. Hayvanlara karşı da son derece duyarlı olan, sık sık barınakları ziyaret ederek oradaki ihtiyaçların giderilmesi adına elinden geleni yapan Murat Erat, Kemerburgaz’da bulunan Alkuzu Çiftliği’ne giderek burada ata bindi. Binicilik sporuna da ilgi duyan ve bu sporu çocukları Seden Su ve Eylül Eda’ya aşılayan ünlü iş insanı adeta bir doğa harikası olan çiftlikte, güzel bir havada haftanın stres ve yorgunluğunu attı. Eğitmenler eşliğinde at ile çiftlikte kısa bir gezinti yapan Murat Erat daha sonrasında kızları Seden Su ve Eylül Eda’yı da ata bindirerek gezdirdi.  

‘ATA BİNMEK ÇOK ÖZEL BİR DENEYİM’
Sportif kişiliği ile ön plana çıkan Murat Erat, binicilik alanına uzun süredir ilgi duyuyor. Atların çok özel hayvanlar olduklarını, sahipleriyle duygusal bir bağ kurduklarını belirten Murat Erat atların pozitif, sevgi dolu enerjisinin kendisini daima iyi hissettirdiğini de söylüyor. Kızları ile birlikte geldiği Alkuzu Çiftliği’nde görevlilerle sohbet ederek atların bakımı ile ilgili de bilgi alan Murat Erat ‘Ata binmek çok özel bir deneyim. İnsanın bu hayvanlarla kurduğu bağ gerçekten çok farklı. At ile gezdiğim her dakika bana kendimi çok iyi hissettiriyor. Amacım çocuklarıma da at sevgisini aşılamak ve onların da gelecekte iyi birer binici olmalarını sağlamak.’ dedi. Ata bindiği anları bol bol fotoğraf çektirerek ölümsüzleştiren başarılı iş insanı Alkuzu Çiftliği’ne en kısa sürede yeniden gelmeyi planladığını da söyledi.

 
 

Murat Erat