Kliniğimizde Son Teknoloji Cihazlar İle Kaliteli Hizmet Anlayışımız Esastır

Kliniğimizde Son Teknoloji Cihazlar İle Kaliteli Hizmet Anlayışımız Esastır Kliniğimizde Son Teknoloji Cihazlar İle Kaliteli Hizmet Anlayışımız Esastır

Başarılı Girişimci ve Deneyimli İş Kadını Fazile Yaşar, Safir Estetik Kliniği’nin genişleyen hizmet yelpazesini Klass’a anlattı.  

Memleketi Hakkâri Yüksekova’da biri kadınlara, diğeri erkeklere özel hizmet veren Safir Estetik Kliniğinin kurucusu başarılı iş kadını Fazile Yaşar, şimdi de üçüncü kliniğini açarak hizmet yelpazesini genişletti. Doğu Anadolu Bölgesinde ilk sakal ekimini yapan merkezin kurucusu olan başarılı girişimci Fazile Yaşar, bölgesinde bir ilki başararak birçok genç kadına da ilham oluyor. Diğer şubelerimizde olduğu gibi yeni kliniğimizde de son teknoloji cihazlar ile kaliteli hizmet anlayışımız esastır” diyen ve başta altın iğne olmak üzere yeni kliniğinde son teknoloji makinalar ile ameliyatsız yüz germe, lazer peeling, bölgesel incelme, vücut şekillendirme gibi birçok hizmeti bir arada sunan Fazile Yaşar ile genişleyen hizmet yelpazesini ve gelecek hedeflerini Fairmont Quasar İstanbul’un muhteşem atmosferinde Klass okurları için konuştuk.


Fazile Hanım, Hakkari-Yüksekova’da yaptığınız yatırımlar ile oldukça ses getiriyorsunuz ve bölgenizde çok seviliyorsunuz. Kısa sürede iki şubeden sonra üçüncü şubenizi de hizmete açtınız.  Yeni şubeniz de danışanlarınıza ne gibi hizmetler vereceksiniz?

Yüksekova’daki merkezlerimiz tüm doğu ve güneydoğu da yaşayan güzelleşmek ve bakım yaptırmak isteyenlerin uğrak merkezi oldu. Yeni şubemiz bir klinik düzeyinde olacak. Uzman estetik doktoru, uzman genel cerrah, diyetisyen, psikolog, uzman çocuk doktoru ve sağlık meslek bölümü mezunu ekibimiz ile güzelleşmeyi hedefleyen müşterilerimize daha kapsamlı hizmetler vermek istiyoruz. Diğer şubelerimizde olduğu gibi yeni kliniğimizde de son teknoloji cihazlar ile kaliteli hizmet anlayışımız esastır. Bu cihazlara örnek olarak ameliyatsız yüz germe, lazer peeling, bölgesel incelme, vücut şekillendirme ve altın iğne gibi cihazlarımız yer alacak. Kliniğimizdeki tüm hizmet veren cihazlarımız çok başarılı ve önemlidir benim için. Fakat benim için en önemli olan altın iğne cihazı.


Altın iğne cihazının sizin için öneminden bahsettiniz. Bu cihazın güzelleşmek isteyenlere ne gibi işlevleri var?
Ucunda 25-64 tane altın iğne ucu bulunuyor. Vücudun derinliğine göre gerekli enerji ayarlanmaları yapılıyor. Tüm yüze işlem yapıldığı zamanda oluyor. 15 bin noktaya ulaşan iğne uçlarımız ile güzelleşmek isteyen müşterilerimize olanaklar sağlıyoruz. Radyo frekansla cildi uyarıyor ve sonrasında hücre yeniliği ve iyileşme süreci başlıyor. Sadece yüz bölgesinde değil, tüm vücutta kullanım sağlayabiliyoruz. Kadınların en büyük derdi olan çatlak sorununda bile etkili çözümler sağlıyor.

Safir Estetik Kliniklerinde ekibinizi oluştururken nelere dikkat ediyorsunuz?
Sektörün gelişmesi için cihazlar kadar ekip de çok önemli. Profesyonelleşen ekip için değişik beceri, eğitim ve görüşe sahip birbirini tamamlayan roller üstlenen bir ekibi hedef aldım. Ekibime bu konuda güveniyorum. Cihazlar etkili olduğu kadar ekibimin de müşterilerimizin güzellik anlayışlarını tamamen karşıladığını söyleyebilirim.


Siz bölgenizde bir ilki başararak birçok genç kadına ilham oldunuz. Bu sizde bir baskı uyandırdı mı?
Hayır, bu bende baskı uyandırmadı. Etrafımdaki kadınlara ilham oluşturmak bana baskı oluşturmanın aksine özgüven oluşturuyor. Yani kadınlara örnek olabilecek bir iş yaptığımı düşünüyorum. Benim amacım tüm kadınların yapabileceği ve başarabileceği mesajını verebilmektir. Kadınlar için güzelleşmek oldukça önemli bir konu. Onlara bu konuda ben ve ekibim ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz.


Oldukça yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz. Zaman yönetimini nasıl yapıyorsunuz? 3 şubeyle ilgilenmek sizin için zor oluyor mu?
Elbette zor geliyor. Fakat planlı ve programlı çalışarak bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Bunların yanında ailemin desteği ve güvendiğim ekip arkadaşlarım ile tüm zorlu aşamaların üstesinden geliyorum. İleriki hedeflerim arasında daha çok büyüyüp gelişmek var. Şubelerimizi daha kapsamlı ve geniş hale getirmeyi hedefliyoruz.

İnstagram: safirguzellikmerkezi


 

Fazile Yaşar