Kurallarla Sınırlı Kalamayan Tarzıyla Gerçek Bir Stil İkonu

Kurallarla Sınırlı Kalamayan Tarzıyla Gerçek Bir Stil İkonu Kurallarla Sınırlı Kalamayan Tarzıyla Gerçek Bir Stil İkonu

Derin Mermerci sosyal yaşam dünyasının en güzel kadınlarından ve bir stil ikonu. Çok dikkatli alışveriş yaptığı bilinen Mermerci, şıklığını ve zarafetini titiz seçimlerine borçlu. Dmstil.com’un Kurucusu Derin Mermerci, rengarenk dolaplara sahip, hiçbir dönemle sınırlı kalmayan bir isim ve her telden çalan moda parçalarını tercih ettiğinde farklı duruşuyla ve kendine has kural tanımaz tarzıyla herkesin ilgisini çekiyor.  

Sosyal yaşam dünyasının en “klass” kadınlarından biri olan Derin Mermerci sadece güzelliğiyle değil, her zaman stiliyle de dikkat çeken isimlerden biri. Stili o kadar çok beğenildi ki Mermerci, marka-stil ikonu iş birliklerine imza attı. Dmstil.com’un Kurucusu Derin Mermerci, rengarenk dolaplara sahip, hiçbir dönemle sınırlı kalmayan, her telden çalan moda parçalarıyla herkese ilham oluyor.

Kurallarla sınırlı kalamayan ruh hali, her geçen gün stiline de fazlasıyla yansıyor. Evinde oturmuş bir şeylerle uğraşırken içinden şık olmak geçiyorsa, gününü gayet klasik bir elbiseyle geçirip, sokağa çıktığında ise birkaç beden büyük kazak ve kotları hatta eşofman giyinmeyi tercih edebiliyor. Ya da çok casual bir yemeğe saç makyaj yaptırıp, bir düğün davetine ıslak saçını kendi toplayıp gitmeyi daha çok seviyor.

Alışverişe ve trendlere pek de meraklı olmayan Derin Mermerci, moda konusunda "Kendine yakışanı giy" felsefesine inanıyor. Sadece görüp çok çok beğendiği tasarımları alan Derin Mermerci, herkese parasını daha dikkatli kullanması gerektiği konusunda da bu tavrıyla çok iyi bir örnek oluyor. Kendine daha samimi ilişkilerin olduğu bir dünya seçen ve en önemlisi hiçbir şeyi hızla tüketmemeyi kendine ilke edinen Derin Mermerci’nin bu seçimleri hayatının her safhasına yansıyor. Kendini iyi hissederek bu enerjisini dışarıya yansıtmayı başaran Derin Mermerci, marka iş birliklerinde de temel amacı, gardıroplarda uzun yıllar kalacak tasarımların yer aldığı bir koleksiyon oluşturmak.

 

Derin Mermerci