Lara Muradova:Hastalarının Sağlıkları İçin Bütüncül Bir Hizmet Sundu

Lara Muradova:Hastalarının Sağlıkları İçin Bütüncül Bir Hizmet Sundu Lara Muradova:Hastalarının Sağlıkları İçin Bütüncül Bir Hizmet Sundu

Ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerinden gelen hastalarına kendilerini evlerinde gibi hissettirerek konaklamadan transfere, tercümanlık hizmetinden ilaç reçetesine kadar bütün hizmetleri sunan Comfor Clinic Kurucusu Lara Muradova, yıl boyunca bütünsel sağlığı ön plana alarak ve kişilerin sağlıkları için elinden gelen tüm çabayı göstererek 2022 yılına büyük bir değer kattı.  

Profesyonel ve alanında uzman ekibi ile yurt dışından gelen hastalara her türlü güzellik ve sağlık hizmetini sunan Lara Muradova, kurduğu Comfor Clinic ile 2022 yılında da Türkiye’de sağlık turizmine önemli bir katkıda bulundu. Konaklamadan transfere, tercümanlıktan ilaç reçetesine kadar her türlü sağlık hizmetini profesyonel bir şekilde sunan Comfor Clinic’in Kurucusu Lara Muradova, yurt dışından gelen hastalarına muhteşem bir konfor alanı yaratarak kendilerini ülkelerindeymiş gibi hissettirdi. Kliniğinde organ nakli dahil bütün hizmetleri sunarak herhangi bir sağlık sorunu ile gelen hastalarına bütün hizmetleri verdikten sonra anlaşmalı olduğu hastanelere yönlendiren başarılı iş kadını, tüm süreçlerde bizzat bulunarak her türlü sorunda danışanlarının yanında bulunuyor. Türkçenin yanı sıra İtalyanca, Fransızca, İngilizce ve Rusça bildiği için hastalarıyla çok rahat bir şekilde iletişim kurabilen Lara Muradova, gelen hastalarına tercümanlık da yaparak büyük bir güven sağlıyor. Son dönemde yurt dışında adını duyuran ve yurt dışında da hizmetlerini devam ettirmesi için teklifler alan başarılı iş kadını bu konuda da görüşmelerini sürdürüyor. Yıl boyunca bütünsel sağlığı ön plana alarak kişilerin sağlıkları için elinden gelen tüm çabayı gösteren Lara Muradova, vermiş olduğu tüm hizmetlerle 2022 yılına büyük bir değer kattı.
 

Lara Muradova

Lara Muradova:Hastalarının Sağlıkları İçin Bütüncül Bir Hizmet Sundu Lara Muradova
Lara Muradova:Hastalarının Sağlıkları İçin Bütüncül Bir Hizmet Sundu Lara Muradova