Ludmila Martseva: Kendi Geliştirdiği Teknikleriyle Kalıcı Makyajda Yeni Bir Akım Başlattı

Ludmila Martseva: Kendi Geliştirdiği Teknikleriyle Kalıcı Makyajda Yeni Bir Akım Başlattı Ludmila Martseva: Kendi Geliştirdiği Teknikleriyle Kalıcı Makyajda Yeni Bir Akım Başlattı

Ludmila Beauty Art Studio Kurucusu ve Kalıcı Makyaj Uzmanı Ludmila Martseva, aldığı eğitimler doğrultusunda kadınların önemli sorunlarına çözümler sunuyor. Kalıcı makyaj, dudak renklendirme, eyeliner, dipliner, farlı eyeliner, kirpik lifting, kaş pudralama, protez tırnak, areola pigmentasyon gibi alanlarda profesyonel bir hizmet sunan başarılı iş kadını, Türkiye’de kalıcı makyaj konusunda kendini ispatlamış bir isim olarak dikkat çekiyor.  

Ludmila Beauty Art Studio Kurucusu ve Kalıcı Makyaj Uzmanı Ludmila Martseva, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, eyeliner, dipliner, farlı eyeliner, kirpik lifting, kaş pudralama, protez tırnak, areola pigmentasyon, kalıcı makyaj silme, dövme silme gibi alanlarda hizmet veren Türkiye’nin sayılı isimlerinden. Yurt içi ve yurt dışında aldığı eğitimlerle danışanlarına kaliteli bir hizmet sunan Ludmila Martseva, 2014 yılından itibaren profesyonel kalıcı makyaj uzmanlığına başlayarak zaman içerisinde kendi geliştirdiği teknikleriyle kalıcı makyajda yeni bir akım başlattı. Yaptığı işlemlerde çok dikkatli ve özenli çalıştığını ifade eden başarılı iş kadını, Amerika, İtalya, Almanya, Kıbrıs, Ukrayna, Rusya, Moldova, Dubai, Fransa, İsrail gibi ülkelerde kalıcı makyaj eğitimi vermeye devam etmekte olup, 2017 yılı başlarında açtığı Nişantaşı'ndaki stüdyosunda kaliteli hizmet vererek danışanların sorunlarına çözümler sunuyor. Çok sayıda ünlü ismin tercihi olan ve alanında uzman ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını ve sürekli kendilerini geliştirdiklerini belirten Ludmila Martseva, başarılı çalışmalarıyla yılın pırlanta kadınları arasındaki yerini alıyor.

NEDEN SEÇTİK:
Kalıcı makyaj konusundaki uzmanlığı ile dikkatleri çeken ve güzelliğe dair birçok alanda hizmet veren Ludmila Beauty Art Studio Kurucusu ve Kalıcı Makyaj Uzmanı Ludmila Martseva, kadın danışanlarının sorunlarına çözüm üreterek üst segment bir kalite anlayışı ile hizmet sunuyor.
 

Ludmila Martseva