Maks Gerşon - Dilara Gerşon : “Bizim İçin Aile, Sadece Aynı Çatı Altında Yaşamak Değil, Birbirimize Saygı, Güven Ve Sevgiyle Dolu Bir Bağlılık Anlamına Geliyor”

Maks Gerşon - Dilara Gerşon : “Bizim İçin Aile,  Sadece Aynı Çatı Altında Yaşamak Değil, Birbirimize Saygı, Güven Ve Sevgiyle Dolu Bir Bağlılık Anlamına Geliyor” Maks Gerşon - Dilara Gerşon : “Bizim İçin Aile, Sadece Aynı Çatı Altında Yaşamak Değil, Birbirimize Saygı, Güven Ve Sevgiyle Dolu Bir Bağlılık Anlamına Geliyor”

Mks Kağıt Kurucusu Ünlü İşadamı Maks Gerşon İle Moda Tasarımcısı Dilara Gerşon, Mutlu Evliliklerini Klass’a Anlattı   MKS Kağıt Kurucusu ünlü işadamı Maks Gerşon ile Moda Tasarımcısı Dilara Gerşon, 7 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz aylarda gerçekleşen nikah törenleriyle taçlandırmıştı. İş hayatındaki başarılarını mutlu birliktelikleriyle pekiştiren çift, hayatlarını minik dostları Honey ve Kepçe ile de renklendirirken birbirlerine yaptıkları sürprizlerle de evliliklerini canlı kılıyor. Aile olmak kavramını “Bizim için aile, sadece aynı çatı altında yaşamak değil; aynı zamanda birbirimize karşı saygı, güven ve sevgiyle dolu bir bağlılık anlamına geliyor.” diye açıklayan Maks Gerşon ve “Aile olmak güven vermek ve karşındaki kişiye inanmaktır” diyen Dilara Gerşon ile mutlu evliliklerini, birbirlerine yaptıkları sürprizleri ve minik dostlarının hayatlarına kattıklarını Klass okurları için konuştuk.  

Maks bey ve Dilara hanım, siz mutlu ve örnek bir aile tablosuyla herkese örnek olan bir çiftsiniz. Sizin için aile olmak sizin için ne ifade ediyor?
Dilara Gerşon: Aile olmak güven vermek ve karşındaki kişiye inanmaktır. Maks'ın cesareti, beni hayallerime ulaşma konusunda cesaretlendiriyor. Birlikte yaşadığımız bu güzellik dolu hayatın tadını çıkarırken, birbirimize olan destek ve anlayışımızla her zorluğun üstesinden gelebiliyoruz.

Maks Gerşon: Bizim için aile, sadece aynı çatı altında yaşamak değil; aynı zamanda birbirimize karşı saygı, güven ve sevgiyle dolu bir bağlılık anlamına geliyor. Sadece romantizmin değil, aynı zamanda birbirimize olan desteğin ve birlikte büyüme çabalarının da evimizi daha da güzelleştirdiğine inanıyorum.

Dilara Hanım, Maks Bey nasıl biridir size karşı. Örneğin romantik midir? Onu nasıl anlatırsınız?
D. G.: Maks, sadece romantik bir eş değil, aynı zamanda sürprizleriyle ve en ufak bir ilgili davranışı ile her anı daha özel kılan bir sanatçı gibi... Birlikte geçirdiğimiz beş aylık evliliğimiz ve 7 yılı aşkın da bir birlikteliğimiz var. Evliliğimiz ailemizi daha da büyüttü. Ailemiz, evlilik ile birlikte daha da renklenen bir tabloya dönüştü. Honey adında sevimli bir dostumuz vardı zaten, şimdi ona yeni bir arkadaş evimize de yeni bir dost gelmiş oldu. Honey’in arkadaşının ismi Kepçe. Akşamları bir araya gelip, günün yorgunluğunu birbirimize sarılarak köpeklerimize sarılarak atmaktan ve birlikte gülümseyerek geçirdiğimiz anlardan daha kıymetli bir şey yok. Evimizde romantizmin izlerini görmek, Maks'ın o müthiş dokunuşları sayesinde adeta bir masalın içinde yaşıyormuşuz gibi hissettiriyor çoğu zaman. Maks, sadece özel günler için değil, her günü birbirimize hatırlanması gereken bir anı haline getirmek adına küçük sürprizlerle dolduruyor.

Mutlu yaşantınızı 2 minik dost ile renklendiriyorsunuz. Honey ve Kepçe sizin için ne anlam ifade ediyor?
D. G.: Kepçe de Honey gibi ailemizin neşe kaynağı oldu. Patilerinin arasında sakladığı sevinçler evimizi dolduruyor. Maks ve ben, onlarla yaptığımız yürüyüşlerden, oyunlardan ve paylaştığımız anılardan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Biz köpeklerimiz ile birlikte dörtlü bir takım olduk ve geçirdiğimiz yedi yılın ardından hala birbirimize olan sevgimizi taze tutarak, aşk dolu bir hayat sürdürüyoruz. Maks, bir eş olmanın yanında aynı zamanda ailemizin güçlü bir lideri. Sorumluluklarına sadık kalarak, destekleyici bir eş ve Honey ve Kepçe’ye sevgi dolu bir dost olmaya devam ediyor. Bu yolculukta birlikte yaşadığımız her an, bizi daha da yakınlaştırıyor. Bu, sadece bir hikaye değil, aynı zamanda bir aşkın, birlikteliğin ve ailenin güzel bir öyküsü.

Evinizdeki detaylar da aşkınızı anlatıyor. Maks Bey’e olan aşkınızı anlatır mısınız?
D. G.: Evimizdeki romantik detaylar, sadece Maks'ın jestleriyle sınırlı değil. Birlikte geçirdiğimiz her gün, onunla birlikte büyüyen bir sevgi ve anlayışla dolu. İşte bu sevgi, her bir çiçek buketinin ötesinde, birbirimize gösterdiğimiz günlük anlamlarla örülü bir öyküyü temsil ediyor. Her bir güzel söz, gülümseme ve sessiz paylaşım, Maks'la kurduğum aşk dolu hayatın temel taşları.