Maks Gerşon: Yanından Ayırmadığı Köpeği ile istanbul Boğazı'nda Tatil Keyfi Yaşıyor

Maks Gerşon: Yanından Ayırmadığı Köpeği ile istanbul Boğazı'nda Tatil Keyfi Yaşıyor Maks Gerşon: Yanından Ayırmadığı Köpeği ile istanbul Boğazı'nda Tatil Keyfi Yaşıyor

Başarılı iş adamı MKS Kâğıt Yönetim Kurulu Başkanı Maks Gerşon, köpeği Honey ile birlikte yoğun iş temposu stresini yaptığı kısa tatil kaçamakları ile atıyor. İstanbul Boğazı’nın en güzel koylarına tekne ile açılarak keyifli anlar geçiren Gerşon, kendini tatil köyünde gibi hissettiğini belirtiyor.  

MKS Kâğıt Yönetim Kurulu Başkanı Maks Gerşon, iş yoğunluğu stresini kısa tatil kaçamakları ile atıyor. İstanbul Boğazı’nda tekne tatili yapmayı tercih eden ve İstanbul’da sevdiği birçok koy olduğunu belirten başarılı iş adamı, koylara tekneyle açıldığını ve bu şekilde kendini tatil köyünde gibi hissettiğini belirtti. Gerşon, “Avrupa ve Asya kıtalarını eşsiz bir şekilde bağlayan İstanbul Boğazı’na tekneyle açıldığımda şehrin o gürültüsünden uzakta sessizce hayal kurmayı, İstanbul’u dinlemeyi seviyorum. Geçmişten beri deniz tutkum vardı zaten. Şimdi de minimalist ama içerisinde her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış bir teknem var. Kısa tatil kaçamakları için İstanbul Boğazı’nda tekne tatilini tercih ediyorum.” diyor. Tercih ettiği koylar arasında bulunan Heybeliada’nın arka kısmındaki Çam limanı koyuna fırsat buldukça 2-3 günlük de olsa demirleyen ve iş stresini atan Gerşon, deniz tutkusunun köpeği Honey’e de bulaştığını dile getirdi. Köpeği Honey’in başlarda suyu sevmediğini dile getiren Gerşon, “Tekne ile boğazda gezmeye başladığımızda deniz tutkusu Honey’de de oluştu. Jet ski ile ilk gezimizde Honey çok korktu, kıyıya yanaştığımızda titriyordu. Bir hafta sonra geldiğimizde ise Honey benden önce jet skiye atladı ve can yeleğini giydirip dalgalarla birlikte keyif yaptık. Deniz tutkumuzu birlikte yaşıyoruz. O tam bir deniz sevdalısı oldu şimdi. Yanımdan neredeyse hiç ayırmıyorum. Honey ile vakit geçirmek benim için çok anlamlı.” sözleriyle köpeğine olan sevgisini dile getirdi.