Mehmet Yıldırım: Bodrum ve Çeşme’deki Tatil Hayatını İstanbul’da Yaşıyor

Mehmet Yıldırım: Bodrum ve Çeşme’deki Tatil Hayatını İstanbul’da Yaşıyor Mehmet Yıldırım: Bodrum ve Çeşme’deki Tatil Hayatını İstanbul’da Yaşıyor

İş hayatında başarılarıyla adından söz ettiren ünlü işadamı Mehmet Yıldırım yer aldığı her sektörde girişimleriyle dikkat çeken bir isim. Yoğun iş temposu nedeniyle uzun tatili tercih etmeyen Mehmet Yıldırım sık sık teknesiyle İstanbul Boğazı’na açılarak stres atıyor. Aynı zamanda tam bir hız tutkunu olan ve adrenalin duygusunun kendisine yaşamı hatırlattığını belirten Mehmet Yıldırım, teknenin sonrasında aldığı jet ski ve sürat teknesiyle de adrenalini zirvede yaşıyor. Sürat teknesiyle kısa sürede adalara ya da saklı koylara giderek Bodrum ve Çeşme’de yaşayacağı tatil hayatını İstanbul’a taşıyan başarılı iş insanı İstanbul Boğazı’nda yaptığı jet ski ve sürat teknesi şovuyla dikkat çekti.  

Bulunduğu her sektörde en iyisi olmak için durmaksızın çalışan ünlü işadamı Mehmet Yıldırım, başarılarıyla ve düzenlediği etkinliklerle adından sıkça söz ettiriyor. Bugüne kadar Türk sinemasına Bahtiyar Bahtıkara, Bal Kaymak ve Aile Hükümeti gibi eserleri kazandıran, aynı zamanda televizyon ekranlarında başarıya ulaşan birçok programın da yapımcılığını üstlenen Mehmet Yıldırım, son olarak düzenlediği ‘Fashion & Music Show’ etkinliğiyle moda ve müzik dünyasını birleştirmişti. İş hayatındaki başarısını sosyal hayatına da taşıyan ve hobileriyle dikkat çeken Mehmet Yıldırım’ın en büyük hobileriyse hız ve deniz yaşamı. Deniz sevgisi geçmişten gelen Mehmet Yıldırım, sık sık teknesiyle denize açılarak iş yaşamının stresini atarken jet ski ve sürat teknesiyle de adrenalini zirvede taşıyor.
Tekne, Hayatının Vazgeçilmez Bir Parçası
Mehmet Yıldırım yoğun iş temposundan fırsat buldukça tekneyle açıldığını belirterek “İstanbul hem kalabalığı hem de iş yaşantısıyla zaten stresli bir şehir. Aynı zamanda oluşan negatif enerji de bizim hayatımızı etkiliyor. Yoğun iş temposu nedeniyle uzun tatillere çıkamıyorum. Ben de bu yüzden her fırsatta teknemle Adalar’a ya da bilinmeyen koylara gidiyorum. Teknemde kalıyorum. Aslında tatilimi teknede geçiriyorum diyebilirim. İstanbul stresli olduğu kadar da güzel bir şehir. Keşfedilmeyen o kadar çok bölgesi var ki… Ben de yeri geldiğinde teknemle yeri geldiğinde ise jet ski ya da sürat teknemle keşfe çıkıyorum.” dedi. Deniz hayatını geçmişten beri çok sevdiğini, bu yüzden tekne aldığını da sözlerine ekleyen başarılı iş adamı çocuklarına da deniz sevgisini aşıladığını belirterek teknenin artık ailece vazgeçilmez olduğunu söyledi.

Hız Merakı Her Yerde
Tam bir adrenalin tutkunu olan ve “Hızı hissederken yaşadığımın farkına varıyorum” diyerek bu tutkusunu açıklayan Mehmet Yıldırım, sadece denizde değil asfaltta da hızı çok sevdiğini, gündelik kullandığı aracın yanı sıra hızı hissetmek istediğinde “Ferrari 458” kullandığını belirtiyor. Denizde jet ski ve sürat teknesiyle adeta dans eden ve ustalığını sergileyen ünlü iş adamı yeni oyuncağı Seabob ile de hünerlerini sergiledi. Denizin üstünde ilerlerken dalgaların çıkardığı ses ve denizin köpürmesiyle büyük haz duyduğunu da sözlerine ekleyen Mehmet Yıldırım “Dalgalarla uyum içinde olmak, o an suyun altınızdan kayışını ve sizi yukarı çıkardığını hissetmek büyük bir haz. Aslında bu duyguyu bir kez yaşayınca insan bırakmak istemiyor. Ben de her işte olduğum gibi bu işte de sonuna kadar gitmek için eğitimimi aldım.” dedi.
 

Mehmet Yıldırım

Mehmet Yıldırım: Bodrum ve Çeşme’deki Tatil Hayatını İstanbul’da Yaşıyor Mehmet Yıldırım