Menekşe Kankavi:Başarılarıyla Tekstil Sektörünün En Önemli Temsilcilerinden Oldu

Menekşe Kankavi:Başarılarıyla Tekstil Sektörünün En Önemli Temsilcilerinden Oldu Menekşe Kankavi:Başarılarıyla Tekstil Sektörünün En Önemli Temsilcilerinden Oldu

Dünya tekstil sektöründe Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden ve başarılı Türk İş Kadınları arasında öncü isimlerden biri olarak alanına fark ve yenilik katan Menekşe Kankavi, işine duyduğu bağlılık ve aşkla, sahip olduğu iş prensibi ve çalışma azmiyle Türkiye ekonomisine 2022 yılında da can vererek hizmetlerini sunmaya devam etti.  

Türkiye’nin örnek iş kadınlarından Garal Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Menekşe Kankavi, tekstil dünyasının güçlü kadın temsilcilerinden biri olmaya ve başarısını aldığı ihracat ödülleri ve sosyal ödüllerle taçlandırmaya devam etti. Altın Palmiye Ödülleri’nde “Yılın Kadın Girişimcisi” ödülünün sahibi olan başarılı iş kadını, 2022 yılında da hız kesmeden üretmeye devam ederek ülke ekonomisine can verdi. Bir aile şirketi olarak hizmet veren ve gücünü aile bağından alan, yaptığı yatırımlar ve verdiği hizmetlerle başarısını kanıtlayan Menekşe Kankavi, tekstil dünyasının en güçlü kadın temsilcilerinden biri olarak sektöründeki insanlardan da büyük bir takdir topladı ve 2022’de de adından sıkça söz ettirdi. Yurt dışında ülkesini temsil eden ve sevdiği işi yaptığını her fırsatta dile getiren başarılı iş kadını, işine duyduğu sevgi ve bağlılıkla çalışmalarını sürdürerek 2022 yılında da kazanmış olduğu ödüllere yenilerini ekleyerek başarılarını perçinleştirdi.

2023 YILINDA FARK VE YENİLİK KATMAYA DEVAM EDECEK
Yurt dışına yönelik üretim yaparak Türkiye’yi dünya tekstil sektöründe en iyi şekilde temsil eden Menekşe Kankavi, 2022 yılında Türkiye ekonomisinin hacmini genişleterek büyük bir katkıda bulundu. Bu istikrarı 2023 yılı içerisinde de üzerine kat be kat ekleyerek göstereceklerini, bilgi ve tecrübesiyle sektörün en iyisi olmaya devam edeceklerini belirten başarılı iş kadını, aynı zamanda sahip olduğu vizyoner bakış açısıyla güzellik yarışma jürilerinin aranılan ismi olmaya devam etti. Sahip olduğu engin bilgiye duyulan güven ile 2022 yılında da birçok organizasyonda jüri olarak yer almaya devam eden Menekşe Kankavi, sektöre yeni isimler ve yetenekler katmada önemli rol oynadı. Çalışmadan duramayan ve çalışmanın mutluluk verdiğini söyleyen Menekşe Kankavi, 2022 yılına değer katarak iş kadını profili ile de örnek oldu.
 

Menekşe Kankavi

Menekşe Kankavi:Başarılarıyla Tekstil Sektörünün En Önemli Temsilcilerinden Oldu Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi:Başarılarıyla Tekstil Sektörünün En Önemli Temsilcilerinden Oldu Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi:Başarılarıyla Tekstil Sektörünün En Önemli Temsilcilerinden Oldu Metehan Sancaktar-Menekşe Kankavi.