Merit Starlit Hotel&Residence Yapılan Yatırımların Geri Dönüşü Çok Kısa Bir Zamanda Gerçekleşiyor

Merit Starlit Hotel&Residence  Yapılan Yatırımların Geri Dönüşü Çok Kısa Bir Zamanda Gerçekleşiyor Merit Starlit Hotel&Residence Yapılan Yatırımların Geri Dönüşü Çok Kısa Bir Zamanda Gerçekleşiyor

Merit International Satış ve Pazarlama Koordinatörü Murat Ergin, Merit Starlit Hotel&Residence Budva’nın sunduğu özel hizmetleri Klass’a anlattı.  

Misafirlerine her zaman hatırlayacakları kalite ve zarafet dolu anlar yaşatarak onları mutlu etmeyi ve tekrar ağırlamayı amaçlayan, farklı ve ayrıcalıklı olmaya daima özen gösteren Merit International’ın yeni projesi Merit Starlit Hotel & Residence, Karadağ’ın hızla gelişen sahil kenti Budva’nın kalbinde, ayrıcalıklı bir hayat ve avantajlı bir yatırım imkânı sunuyor. Canlı oyun masalarında ve slot makinelerinde dünyanın en çok tercih edilen oyunlarını güvenle oynama zevkini doyasıya yaşatacak, aynı zamanda muhteşem Adriyatik panoraması ve Antik Şehir manzarasıyla göz kamaştırırken lüks anlayışını yeniden tanımlayacak olan Merit Starlit Hotel & Residence, yatırımcılarına mülklerini kullanmadıkları zamanlarda yüksek kira getirisiyle gelir elde etme fırsatı da sunuyor. Merit International  Satış ve Pazarlama Koordinatörü Murat Ergin ile Merit Starlit Hotel Residence’in sunduğu ayrıcalıkları ve avantajlı yatırım fırsatlarını Klass okurları için konuştuk.


Murat Bey, Merit Starlit Hotel & Residence ile Montenegro’da lüks bir yaşam ve cazip yatırım fırsatları sunuyorsunuz. Merit Starlit Hotel & Residence’ın sunduğu avantajlar nelerdir?
Merit Starlit Hotel & Residence, Budva’nın merkezinde ayrıcalıklı bir hayat ve avantajlı bir yatırım imkânı sunuyor. Budva, Adriyatik Denizi’nin eşsiz maviliği ve görkemli Balkan Dağları ile çevrili bir doğa cenneti. Merit konukseverliği, güvenirliği ve müşteri hizmeti ile konuklarının sevgisini ve sadakatini kazanan Merit International, Merit Starlit ile bu kez cazip bir yatırım imkanı sunuyor. Ön satışa sunulan 10 farklı tipteki 30 rezidansa özel olan sistem sayesinde yatırımcılar kullanmadıkları dönemlerde dairelerini Merit Starlit Hotel & Residence yönetimi aracılığı ile yüksek kira getirisi elde edebilecekler. Budva’nın turizm potansiyeli sayesinde kısa sürede yatırım dönüşü alacak yatırımcılar, dilediklerinde de kendi dairelerinde konaklayabilecekler. Budva sahilinde yer alan gayrimenkullere yapılan yatırımların geri dönüşü dünya standartlarından çok kısa bir zamanda gerçekleşiyor. Merit Starlit, condo hotel sistemi kapsamında uyguladığı fiyat politikasıyla bu geri dönüşü daha da hızlandırıyor. Projeye yatırım yapan şanslı yatırımcılar hem dairelerine ait tapularını alıyor hem de geliştirilen bu özgün sistem sayesinde yüksek bir getiri alde edebiliyor. Merit Starlit ayrıca Budva’da farklı yatırımlar yapmak isteyen iş insanlarına iş ortaklarıyla destek vererek her koşulda yanlarında yer alıyor.


Yatırımcılar yüksek kira getirisinin yanında ne gibi avantajlar elde edecek?
Yatırımcılar, öncelikle Budva gibi Avrupa’nın merkezinde yer alan bir tatil bölgesinde daire sahibi olmanın avantajını yaşayacaklar. Burada diledikleri zaman tatil yapabildikleri gibi arkadaşlarını da ağırlayabilecekler. Şu an için residence dairelerimizin sadece bir kısmını satışa sunduk. Kalan daireleri de yakın zamanda satışa sunacağız ancak elbette metrekare fiyatları şu anki sunduğumuz avantajlı fiyatlar gibi olmayacak. Doğal olarak bu fiyat artışı önsatıştan daire alan yatırımcıların avantajına olacak. Ayrıca teslim tarihimiz olan Mayıs 2022’nin ardından yaşam başladığında da bir değerlenme bekliyoruz. Bunun yanında 2025 yılında da Karadağ’ın Avrupa Birliği’ne kabulü bekleniyor. Avrupa Birliği’ne kabulün ardından da önemli bir değerlenme yaşanacaktır. Kısacası yatırımcılarımızın daireleri sadece yüksek kira getirisi değil Euro bazında bir değerlenme de yaşayacak.

Merit Starlit Hotel & Residence, bünyesinde hangi hizmetleri barındırıyor?
Antik şehrin yanı başında yükselen 10 katlı Merit Starlit’te 44 otel odası ve 49 rezidansın yanı sıra dünya standartlarında hizmet sunacak iki restoran, Sky Lounge bar, benzerlerinden farklı bir eğlence anlayışı ile yönetilecek bir özel plaj, SPA ve fitness merkezi de bulunuyor. Budva’nın merkezinde yer alan marina’nın ve masalsı antik şehirin hemen yanında yer alan Merit Starlit’teki tüm rezidanslara, otelin 5 yıldızlı hizmetlerinin tamamından yararlanma imkânı sunuluyor. Merit Starlit Residence’ın seçkin sakinleri, Concierge & Pro Butler hizmetlerine ve dünyaca ünlü mutfakların lezzetlerine bir telefon uzaklıkta olacak. Bu özelliklerin yanı sıra 2 bin metrekarelik alan üzerinde kurulacak olan casinoyu da residence misafirlerinin hizmetine açıyoruz. Merit Starlit, canlı oyun masalarında ve slot makinelerinde dünyanın en çok tercih edilen oyunlarını güvenle oynama zevkini doyasıya yaşatacak.

Merit Starlit Hotel & Residence, Budva’da nasıl bir konumda yer alıyor?
Budva, son dönemde Avrupa’nın tatil cenneti haline geldi. Merit Starlit Hotel & Residence ise bu tatil cennetinin en işlek caddesi üzerinde yer alıyor. Merit Starlit Hotel & Residence, muhteşem Adriyatik panoraması ve antik şehir manzarası da sunuyor. Aslında sadece manzara sunmuyor aynı zamanda yanı başında diyebiliriz. Yatırımcılar yürüme mesafesindeki marinası ve Merit’e özel plaj imkânı ile lüks bir yaşamın keyfini doyasıya yaşayabilecek. Konum özellikleri nedeniyle de asla kapanmayacak bir manzara sunuyor.

Merit Starlit Hotel Residence’in sunduğu diğer özel hizmetler nelerdir?
Merit Starlit Hotel & Residence her detayıyla ziyaretçilerini özel hissettiriyor. Her katta özel görevlinin yer alacağı Concierge & Pro Butler hizmetiyle rezidans sakinleri tamamen kendi tercihleriyle şekillenen ve her detayı önceden düşünülmüş bir hayatın tadını çıkaracak. Merit Starlit Hotel & Residence sakinleri kişisel tercihleriyle şekillendirilmiş menüler, lüks araçlarla özel rehberli şehir turları, favori restoran ve gece kulüplerinde yerlerinin ayrılması ve masalarının önceden hazırlanmış olması gibi birçok kolaylığı yaşayacak. Aynı zamanda Merit’in yatında misafirlerini ağırlarken Adriyatik turu yapabilecek. Bu durumda kişilere sadece anın tadını çıkarmak kalacak.

Merit Starlit Hotel & Residence kapılarını ne zaman açıyor?
Tesisimizi bir an önce hizmete açmak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Birçok iş insanı şimdiden gelip şehri gezerek çalışmaları yerinde takip etti. Hepsine gerekli bilgileri vererek gerektiğinde yatırımcılara danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. Gelecek sene Mayıs ayı sonunda Merit Starlit Hotel & Residence Budva’nın kapılarını açacağız.

İnstagram: meritstarlit

Web: www.meritstarlit.com

 

Murat Ergin