Müşterilerimize Avantajlı Biletler Sunuyor ve Güvenilir Yolculuk Yapmalarını Sağlıyoruz

Müşterilerimize Avantajlı Biletler Sunuyor ve Güvenilir Yolculuk Yapmalarını Sağlıyoruz Müşterilerimize Avantajlı Biletler Sunuyor ve Güvenilir Yolculuk Yapmalarını Sağlıyoruz

BRC Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Aydın; sundukları ayrıcalıklı hizmetleri ve sanat dünyasında devrim yaratacak ‘DevRap’ projesini Klass’a anlattı.  

Global organizasyonlar gerçekleştiren, turizm ve etkinlik sektöründe başarılı işlere imza atan BRC Travel, yurt dışı ve yurt içinden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. İş hayatında birçok konuda farkındalık yaratan BRC Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Aydın, piyasadaki diğer acentalara göre müşterilerine daha hızlı hizmet vermeye özen gösterirken 7/24 hizmet veren BRC ailesi İstanbul Havalimanı içerisinde tüm yurt içi ve yurt dışı bilet satış olanakları da sunuyor. Turizmin yanı sıra, aynı zamanda BRC Travel, sanat dünyasında devrim yaratacak ‘DevRap’ projesiyle de büyük organizasyonlar gerçekleştirmeyi hedefliyor. BRC Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Aydın ile sundukları avantajlı hizmetleri ve etkinliklerini Klass okurları için konuştuk.

Burak Bey, sunduğunuz hizmetlerle hem turizm hem de etkinlik sektörüne katkı sağlıyorsunuz. Öncelikle Brc’nin kuruluş hikayesini ve kardeşlerinizle nasıl bir sistem kurduğunuzu öğrenebilirmiyiz?
BRC, 2006 yılında ablam Burcu Aydın tarafından Ankara’da kurulmuştur. Şirketimiz o yıllarda ülkemizin birçok yerinde yapılan yatırımların sonucunda gerçekleşen ve devlet erkanının katıldığı temel atma ile açılış törenlerinin organizasyonunu başarıyla üstlendi. Bunun yanında belediye festival ve konserleri gibi açık alan etkinliklerinde de oldukça başarılı işler yaptı. Ben ve erkek kardeşim Burhan, o dönemlerde üniversite öğrencisiydik. Tatillerde ve fırsatını bulduğumuz her zaman Ankara’ya gider işlerin ucundan tutardık. Okul bitince önce ben, sonra erkek kardeşim şirkette aktif olarak çalışmaya başladık. 3 kardeşin olduğu bu aile şirketini geliştirip büyütmek için öncelikle doğru görev tanımlamasını yaptık aramızda. Ablam Burcu, iyi bir girişimci ve geniş bir sosyal çevresi olan birisidir. O hep iş peşinde koşar, işi bulur ve bizim önümüze koyar. Ben de iyi bir operasyoncuyumdur. İşimizin içindeki çeşitli olan dallarla ilgili çok iyi araştırma yapar ve o işi en iyi şekilde hazır hale getiririm.  Kardeşim Burhan ise çok iyi bir finansçıdır. Aslında inşaat mühendisi fakat bizimle olmak istedi. Finans kaynaklarını en iyi şekilde yönetir, korur ve çoğaltır. Ve bize hep şunu söyler “işten değil dişten artar :)”

Burak Bey, BRC Travel ve Organizasyon olarak çok yönlü hizmet veren bir şirketsiniz. BRC ailesi olarak şu an neler yapıyorsunuz?
BRC ailesi olarak birçok tören, açılış, kongre, konserler ve festivaller düzenliyoruz. 2010 yılından bu zamana kadar ulusal ve uluslararası etkinlikler ve toplantılar yaptık. Daha sonrasında da uçak biletleri satarak, turizm şirketi haline geldik. Şirketimiz ulusal ve uluslararası kongreler sempozyumlar ve konferanslar düzenliyor. Ülkemizde, Avrupa’da ve Arap yarımadasında uluslararası iş birlikleri, inovasyon içerikli toplantı organizasyonlarında oldukça etkili bir firma. Ayrıca ulusal ve uluslararası otel konaklama konusunda da oldukça tecrübeliyiz. Bunun yanında havalimanı transferlerinde VIP taşımacılık hizmetleri de veriyor. Şu an İstanbul Havalimanı içerisinde, tüm havayollarının biletlerini kesiyoruz. Bu bizim en büyük hizmetlerimizden biri. Ekibimiz oldukça profesyonel ve her birinin sektörde en az 15 yıllık tecrübeleri var. Müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet verip, memnuniyet sağlıyoruz.

Sizin diğer rakip acentalarından farkınız nedir? İnsanlar sizi neden tercih ediyor?
Birçok turizm firması mesai saatleri dışında müşterilerine hizmet vermiyorlar, telefonlarını açmıyorlar. Fakat biz 7/24 hizmet veren bir şirketiz. Müşterilerimiz hangi havayolu şirketiyle problem yaşarlarsa yaşasın biz sorunlarına en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz. Ayrıca fiyat avantajlarımız da müşterilerimizin lehine. Yoğunluk ve taleplere göre hizmet bedeli ücretlerini ise avantajlı hale getiriyoruz. Müşterilerimiz, şirketimizi arayıp bilet istiyorum dediklerinde, en güvenilir şekilde hizmet sağlıyoruz. Ayrıca Mil puanlarını da kullanabiliyoruz. İstanbul Havaalanında olmamızın birçok avantajı var. Bizler her ay sonunda düzenli şekilde müşterilerin faturalarını kesiyoruz ve onlara fiyat avantajları sağlıyoruz. O yüzden bizim firmamızı tercih eden müşterilerimiz ile abonelikler kurup, avantajlı biletler ve güvenilir yolculuk sağlıyoruz.


Şirketinizde turizm sektörünün yanı sıra, organizasyon alanında da hizmetler verdiğinizden bahsettiniz. Projeniz olan “DevRap” hakkında bizlere kısaca bilgi verir misiniz? Bu projede ne gibi etkinlikler gerçekleşiyor?
‘DevRap’, Rap ve Hip-Hop kültürünün yansıtıldığı bir proje. Bu proje adı altında, binlerce kişinin katılımıyla, birçok ünlü sahne alıyor. Bildiğiniz gibi Türk pop müziği 1990’lı yıllardan sonra önemini yitirmeye başladı. Günümüzde, Hip-Hop ve rap kültürü oldukça yaygınlaştı. Bizde bu oluşuma fayda sağlamak amacıyla ‘DevRap’ adı altındaki projemizi gerçekleştirmeye başladık. Yurt içi ve yurt dışından yoğun taleplerimiz var. Bunun için tır sahneler yaptırıyoruz. Tır sahneler, 30 bin ile 80 bin kişiye hitap eden ses sistemine sahip. Bu sahne, 2 kişinin kurabileceği kolaylığa sahip. Dünyanın her yerine gidebilecek durumda. Şu an 28 Ağustos’ta Ankara’da etkinlik planımız var. Ardından birçok ilde ve Almanya’da olacağız. Rap konserleri başladıktan sonra aralık ayına kadar kış partileri de vereceğiz. Bizim hedefimiz, büyük kitlelere ulaşmak. En büyük isteğim ise, Boks maçları ile birlikte hip-hop müzik yapıp, bunları yaygınlaştırmak…

Web: brcorganizasyon.com.tr

Alo Uçak 7/24: 0530 156 42 72


 

Burak Aydın