Mütevazi Kişiliği ve Giyim Tarzıyla Her Daim Şık ve Etkileyici

Mütevazi Kişiliği ve Giyim Tarzıyla Her Daim Şık ve Etkileyici Mütevazi Kişiliği ve Giyim Tarzıyla Her Daim Şık ve Etkileyici

Damat, Tween ve D'S Damat markalarını barındıran Orka Group’u kuran örnek iş adamı Süleyman Orakçıoğlu, sadece iş dünyasında değil sosyal yaşam dünyasında ve destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren özel bir isim. Ünlü iş adamı; karizması, şıklığı ve örnek yaşamıyla özel ve ‘Klass’ bir isim.  

Sıfırdan başladığı tekstil sektöründe Damat-Tween gibi global bir dev yaratan Süleyman Orakçıoğlu, hiç kuşkusuz Türk tekstil sektörünün en özel isimlerinden birisi. Markalarıyla tüm dünyada tanınan, iş dünyasında örnek bir başarı hikayesinin sahibi olarak felsefesiyle, çalışma prensipleriyle ön plana çıkan Süleyman Orakçıoğlu, tabi üzerinde taşıdığı markalarının da doğal olarak en gözde en şık ve en karizmatik mankeni olarak da dikkat çekiyor.
Katıldığı davetlerde göz alıcı kusursuz şık tarzıyla son derece fit bir görünüm sergileyen Süleyman Orakçıoğlu, mütevazi kişiliği ve tarzıyla her daim şık, özel ve ‘Klass’ bir isim.

 

Süleyman Orakçıoğlu