Sadeliğiyle Göz Alıyor

Sadeliğiyle Göz Alıyor Sadeliğiyle Göz Alıyor

Yasa Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Sabancı’nın zarif ve güzel eşi Pınar Sabancı çok yönlü kişiliği ve sade şıklığıyla her daim göz alıcı ve klass. Davetlerin de aranılan ismi Pınar Sabancı sade şıklığının yanı sıra kendisine çok yakıştırdığı renkli ve sportif giyim tarzıyla da büyük beğeni topluyor.   

Yasa Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Sabancı’nın üç çocuk annesi zarif ve güzel eşi Pınar Sabancı, abiyeden spor şık tarza kadar geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor ve her haliyle büyük beğeni topluyor. Her giydiğini kendine yakıştırmasını bilen ve sadelikten yana olan Pınar Sabancı, sadeliğini renkli giyinmeyi de seçerek dönem dönem cıvıl cıvıl ve iç açıcı hale de getirebiliyor.

Her anne oluşundan sonra daha genç daha güzel daha enerjik ve bakımlı bir hal aldığı gözlenen Pınar Sabancı, çok yönlü kişiliğini mutfaktan yazarlığa ve sosyal sorumluluk projelerine kadar başarıyla gösteriyor. Girişimleriyle takdir toplayan Pınar Sabancı, kendisini sosyal mecralarından takip eden sevenlerine ve sosyal yaşam dünyasının genç temsilcilerine de çalışmalarıyla örnek oluyor. Giyim tarzını saç ve makyaj konusundaki başarılı seçimleriyle desteklemeyi de başaran Sabancı, davetlerin en güzel en şık ve klass kadınları arasında yer alıyor.

 

Pınar Sabancı