Samimiyeti, Dürüstlüğü ve Stiliyle Farkını Ortaya Koyuyor

Samimiyeti, Dürüstlüğü ve Stiliyle Farkını Ortaya Koyuyor Samimiyeti, Dürüstlüğü ve Stiliyle Farkını Ortaya Koyuyor

İş ve sosyal yaşam dünyasının klass kadınlarından Aslı Sipahi, girişimci ruhuyla pek çok kadına örnek olan bir isim.  Mücevherler ve değerli taşlar üzerine uzmanlaşmış bir isim olan Aslı Sipahi, daima şık, zarif ve bakımlı haliyle de çevresine ışık saçıyor. Davetlerin aranılan isimlerinden olan Aslı Hanım renkli ve şık giyim tarzıyla adeta bir stil ikonu.   

Sosyal yaşam dünyasının şık ve zarif hanımları arasında her zaman güler yüzü, hoş sohbeti ve yaratıcı kişiliğiyle ilgi toplayan Aslı Sipahi, iş dünyasındaki girişimciliğiyle de kadınlara örnek olan bir isim. Davetlerin aranılan isimlerinden olan Aslı Sipahi kendine has tarzı ve düzgün fiziğiyle giydiği her kıyafeti bir başka güzel taşıyor.

Küçük yaşlardan beri düzenli spor yaptığı için disiplinli olmayı seven, düzenli olmayı arayan bir yapıya sahip olan Aslı Sipahi, binicilik sporuyla profesyonel olarak uğraşarak 1996 senesinde engel atlama branşında Türkiye Şampiyonu oldu. Çok sayıda müsabakaya katılan ve geniş bir kupa koleksiyonu olan Aslı Hanım’ın sağlıklı ve formda görünümünün sırrı da düzenli spor yaşamında saklı. Samimiyete, dürüstlüğe çok önem veren ve çevresiyle ilişkilerini bu seviyede geliştiren Aslı Sipahi, kendisine yakışanı çok iyi bilerek giyinen, her giydiğini çok iyi taşıyan ve doğru aksesuarlarla bütünleştirmesi ile tanınan bir stile sahip son derece klass bir isim.

Kıyafetinin kendisinin önüne geçmemesine her zaman özen gösteren Aslı Sipahi, Özgür Masur tasarımlarını çok beğenerek taşıyor. Aslı Hanım’ın yurt dışından tasarımcı ve marka olarak tercihi ise David Koma, Johanna Ortiz, Hermes, Balmain, Jacquemus, Tom Ford gibi moda devleri.

 

Aslı Sipahi