Samira Gasımlı: Hastalarını Daha Dinç ve Sağlıklı Bir Vücuda Kavuşturuyor

Samira Gasımlı: Hastalarını Daha Dinç  ve Sağlıklı Bir Vücuda Kavuşturuyor Samira Gasımlı: Hastalarını Daha Dinç ve Sağlıklı Bir Vücuda Kavuşturuyor

Klinik ortamda tamamen doğal ürünlerle yaptığı karaciğer temizliği ile danışanlarının vücudundaki zararlı maddeleri atmasını, karaciğer ve metabolizmalarının daha iyi çalışmasını sağlayan Rosa Life Style Kurucu Ortağı, Fitoterapist, Dahiliye ve Beslenme Uzmanı Dr. Samira Gasımlı, hastalarının daha dinç ve sağlıklı bir vücuda kavuşmalarına yardımcı olarak Pırlanta Kadınlar arasındaki yerini aldı.  

Klinik ortamda tamamen doğal ürünlerle yaptığı karaciğer temizliği ile danışanlarının vücudundaki zararlı maddeleri atmasını, karaciğer ve metabolizmalarının daha iyi çalışmasını sağlayan Rosa Life Style Kurucu Ortağı, Fitoterapist, Dahiliye ve Beslenme Uzmanı Dr. Samira Gasımlı, karaciğer ve bağırsak problemi yaşayan kişilere A’dan Z’ye kişisel bir tedavi planı sunarak danışanlarını titizlikle sağlıklarına kavuşturuyor. Tamamıyla doğal ürünlerden oluşan bir tedavi kürü uygulamasının yanı sıra danışanlarına beslenmeyle ilgili eğitimler de veren Samira Gasımlı, gıdaların içeriklerini ve faydalarını anlatarak danışanlarını bu önemli konuda en iyi şekilde bilinçlendiriyor. Kişiselleştirilmiş tedavi hizmetiyle bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek metabolizmanın hızlandırılmasını sağlayan Samira Gasımlı, danışanlarının karaciğer sağlığını düzene soktuktan ve dolaşımını iyileştirdikten sonra diyet yapmadan da rahat bir şekilde kilo vermesini sağlayarak daha dinç ve sağlıklı bir vücuda kavuşmalarına yardımcı oluyor.

Karaciğer Temizliği Tedavisiyle Etkili Bel İnceltmeyi Sağlıyor
Karaciğer temizliği tedavisi ile bel çevresinde minimum 4, maksimum 9 cm kadar bir incelme sağlayarak bu konuda da çok tercih edilen bir isim haline gelen Dr. Samira Gasımlı, hiçbir estetik yapılmadan uygulanan karaciğer temizliği tedavisi ile etkili bel inceltmeyi sağlayarak büyük bir başarıya imzasını atıyor. Karaciğer temizleme işlemini doğal bir ameliyat olarak ifade eden ve yaptığı tedavilerle Türkiye'de bir ilk olarak görülen Dr. Samira Gasımlı, uyguladığı yenilikçi tedavilerle danışanlarının hormonlarının iyi çalışmasını sağlayarak aynı zamanda kolajen üretimiyle birlikte cilt yenilenmesini de sağlayarak meslektaşlarından büyük bir alkış topladı. Binlerce diyabet hastasını da tedavi ederek sağlıklı bir hayata adım atmalarını sağlayan Samira Gasımlı, insanların hayatında büyük bir etkide bulunarak Pırlanta Kadınlar arasındaki yerini aldı.


NEDEN SEÇTİK:
Danışanlarının karaciğer sağlığını düzene soktuktan ve dolaşımını iyileştirdikten sonra rahat bir şekilde kilo vermesini sağlayarak daha zayıflamanın yanı sıra sağlıklı olmalarına yardımcı oluyor. Tek bir tedavi yöntemiyle pek çok hastalığa aynı anda müdahale ederek ve danışanlarına beslenmeyle ilgili eğitimler de vererek bu konuda en iyi şekilde bilinçlendirmeyi sağlıyor.
 

Samira Gasımlı

Samira Gasımlı: Hastalarını Daha Dinç  ve Sağlıklı Bir Vücuda Kavuşturuyor Samira Gasımlı
Samira Gasımlı: Hastalarını Daha Dinç  ve Sağlıklı Bir Vücuda Kavuşturuyor Samira Gasımlı