Selin Karacehennem: Evlilik ve İlişki Sorunlarında En Çok Tercih Edilen İsimlerden

Selin Karacehennem: Evlilik ve İlişki Sorunlarında En Çok  Tercih Edilen İsimlerden Selin Karacehennem: Evlilik ve İlişki Sorunlarında En Çok Tercih Edilen İsimlerden

‘Evlilik Sanatı’ programının uzun yıllar yorumculuğunu yapan, evlilik ve ilişki sorunları alanlarında danışanlarına psikolojik destek vererek yaşam koçluğu yapan Evlilik Terapisti ve İlişki Uzmanı Selin Karacehennem, yılların birikimi olan bilgisi, gözlemi, analizi ve tecrübelerini danışanları ve geniş kitlelerle paylaşarak Pırlanta Kadınlar arasındaki yerini aldı.  

Amerika’da “Evlilik İlişkisi ve Yaşam Koçluğu” üzerine aldığı eğitimlerle evliliğinde sorunlar yaşayan kişilere tavsiyeler veren Evlilik Terapisti ve İlişki Uzmanı Selin Karacehennem, alanında ilki başararak öncü olmuş bir isim. Başarılarıyla danışanlarına güven veren Karacehennem, evlilik ile ilişki sorunları alanlarında danışanlarına psikolojik destek ve yaşam koçluğu yapmaya da devam ediyor. Yılların birikimi olan bilgisi, gözlemi ve analiziyle tecrübelerini paylaşarak geniş kitlelerin anlayabileceği bir kolaylıkla öğretebilmeyi ve çözüm üreterek faydalı olmayı amaçlayan Selin Karacehennem, radyo, TV ve medya aracılığıyla röportajlar yaparak engin bilgilerini insanlarla paylaşıyor. Gazetelerde yazıları yayımlanan ve aynı zamanda başarılı bir yazar olan Selin Karacehennem, mesleki geliştirme eğitim seminerleri vererek, panellere katılarak ve kulüplerde, sivil toplum kuruluşlarında konuşmalar yaparak insanlığa büyük bir fayda sağlıyor.

İnsan İlişkilerinde En İyi Çözümleri Sunuyor
İnsan ilişkileri, çocuklarda davranış bozuklukları, çocuklarda ve gençlerde uyum problemleri, gençlik sorunları, anaokullarında çocukların sağlıklı gelişiminde anne ve babaları yönlendirme gibi konularda da danışmanlık hizmeti vermiş olan Selin Karacacehennem, geçtiğimiz yıllarda tüm Amerika’nın en başarılı 200 kadını arasına seçilerek ve başarısını aldığı ödüllerle kanıtlayarak sektöründe da büyük bir alkış topluyor. Çeşitli kuruluşların düzenlediği etkinlik ve panellere katılarak uzmanlık alanı hakkında konuşmalar yapmaya devam eden Selin Karacehennem, ilişki sorunlarını ele alarak bu sorunlara dair en iyi çözümleri sunarak alanında en çok tercih edilen isimlerden biri olmayı başarıyor. Katıldığı televizyon programlarının yanı sıra yazmış olduğu kitaplarla da adından söz ettiren Selin Karacehennem, insanlara fayda sağlayan büyük katkılarıyla Pırlanta Kadınlar arasına giriyor.


NEDEN SEÇTİK:
İlişki sorunlarını ele alarak bu sorunlara dair en iyi çözümleri sunuyor. Radyo, TV ve medya aracılığıyla röportajlar yaparak engin bilgilerini insanlarla paylaşan Selin Karacehennem, mesleki geliştirme eğitim seminerleri vererek, panellere katılarak ve kulüplerde, sivil toplum kuruluşlarında konuşmalar yaparak evlilik kurumunun sağlıklı ilerlemesine büyük bir fayda sağlıyor.
 

Selin Karacehennem

Selin Karacehennem: Evlilik ve İlişki Sorunlarında En Çok  Tercih Edilen İsimlerden Selin Karacehennem
Selin Karacehennem: Evlilik ve İlişki Sorunlarında En Çok  Tercih Edilen İsimlerden Selin Karacehennem