Serdar Ergün: Navitas Spa Profesyonel Uygulamalarıyla Kalite, Lüks ve Konforu Bir Araya Getiriyor

Serdar Ergün: Navitas Spa  Profesyonel Uygulamalarıyla Kalite, Lüks ve Konforu Bir Araya Getiriyor Serdar Ergün: Navitas Spa Profesyonel Uygulamalarıyla Kalite, Lüks ve Konforu Bir Araya Getiriyor

Navitas Spa Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ergün, Sundukları Hizmetleri ve Tercih Edilme Sebeplerini Klass’a Anlattı.  

Türkiye’de tam 18 noktada hizmet veren ve defalarca “Yılın Spa Merkezi” ödüllerinin sahibi olan Navitas Spa, yenilikçi ve üst düzey hizmet anlayışı ile danışanlarına sağlıklı yaşam konusunda A kalite hizmet sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin dört bir yanında, 18 spa merkeziyle kişiye özel pek çok hizmeti müşterileri ile buluşturan Navitas Spa&Sport Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ergün, Navitas Spa olarak profesyonel uygulamalarıyla kalite, lüks ve konforu bir araya getirdiklerini dile getiriyor. Sektörde çok fazla spa merkezinin olmasının kendilerini geliştirmeleri ve yenilemeleri açısından büyük bir avantaj olduğunu ifade eden başarılı iş adamı, sağlıklı yaşam merkezi, fitness merkezi ve masaj salonları ile kuruluşundan bu yana misafir memnuniyeti ilkesiyle hareket ettiklerinin altını çiziyor. Temel hedeflerinin şubelerdeki mevcut kaliteyi koruyarak, müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak olduğunu belirten Ergün, yurt dışı içinde sürpriz proje ve planlarının olduğu müjdesini veriyor. Serdar Ergün ile 5.Levent Navitas Spa&Sports’da Klass okurları için keyif dolu bir röportaj gerçekleştirdik.

Serdar Bey, Navitas Spa olarak 18 spa merkeziyle sağlıklı yaşam konusunda danışanlarınıza hizmet sağlıyorsunuz. Böylesi üst düzey bir hizmet anlayışı fikri nereden çıktı, bu bir ihtiyaçtan mı doğdu?
Biz bu işin ve mesleğin alaylısıyız. Turizm bölgelerinde yıllarca sağlıklı yaşam konusunda masaj, cilt bakımı, yosun terapileri gibi birçok uygulamayı kendimiz yaptık. Sonraki süreçlerde insanların bu uygulamaları sadece tatil amacıyla gerçekleştirmediklerini fark ettik. Günlük yaşamın bir ihtiyacı olduğunu anlamış olduk. Dolayısı ile sektöre böylece girdik ve çok da başarılı olduğumuzu gördük.

‘SPOR YAPIYOR VE CİLDİNİZİ TAZE TUTMAK İSTİYORSANIZ 15 GÜNDE BİR KESE OLMANIZI ÖNERİRİM’
Sunduğunuz hizmet ve uygulamaların sağlık açısından faydaları nelerdir?

Öncelikle temel spa deyince akla ilk gelen Türk Hamamı ve kese-köpük ritüeli. Vücut sürekli kendini yeniliyor. Yapılan bu kese uygulamaları vücudu zinde ve taze tutuyor. İnsanlar güneşlenmeden önce hamama gider, kese yaptırırlar ki vücut ölü deriyi atsın ve tazelensin. Böylece vücut çok daha güzel bronzlaşmış oluyor. Spor yapıyor ve cildinizi taze tutmak istiyorsanız 15 günde bir kese olmanızı tavsiye ederim. Gözenek açıldıkça sporu da daha sağlıklı bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Alacağınız geri dönüşler sizin ve sağlığınız için çok faydalı olacaktır.

Serdar Bey, siz misafirlerinize kalite, konfor ve lüksü bir arada sunuyorsunuz. Misafirler merkezlerinize geldiklerinde ne ile karşılaşıyor ve ne gibi hizmetler buluyor?
Buradaki şubemizde de gördüğünüz üzere ağırlıklı olarak fitness ve sağlıklı yaşam üzerine hizmetler veriyoruz. Tesislerimiz spor kulübü özelliğinde. Bu arada masajında sporun ritüeli olduğunu hatırlatmakta fayda var. İnsanlar spordan sonraki aktivasyonlarda vücudu, kasları dinlendirmeye yönelik bir masaj hizmeti alabiliyorlar. Bu da üyelerimiz için özel bir ayrıcalık diyebiliriz.

‘TESİSLERİMİZ HER YAŞTAN GRUBA HİTAP EDİYOR’
Spa merkezleri son dönemlerde çok tercih edilir oldu. Sizin farkınız nedir? İnsanların sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Sektörde çok fazla spa merkezinin olması bizim kendimizi geliştirmemiz ve yenilememiz için büyük bir avantaj. Tesislerimiz her yaştan gruba hitap ediyor. Dolayısı ile hedef kitlelerimiz için aynı zamanda alternatif bir kulüp demek mümkün. Tesislerimizde 6-12 yaş grubu çocuklar jimnastik eğitimi görürken, aynı saat diliminde aileler masaj hizmeti alabiliyorlar. Bu durumda bizi tercih edilebilir kılıyor. Sektördeki tüm spa merkezlerini yakından takip ediyoruz. Yenilikçi bir hizmet anlayışı ve prensibine sahibiz. İşini layığı ile yapan herkesi de saygı ile selamlıyoruz.

Şu anda röportajı gerçekleştirdiğimiz ve içini gezme fırsatı bulduğumuz 5. Levent Navitas Spa&Sports’a büyük bir ilgi olduğunu görüyoruz. Diğer şubelerinizde olduğu gibi burası da çok fazla rağbet görüyor. Sizce bunun nedeni nedir?
Burası kişiye özel hizmet anlayışı ile hizmete açıldı. Burasının hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyeti arttırmak amacıyla büyük bir özveriyle çalıştık. Navitas Spa’dan hizmet alan müşterilerimiz büyük bir memnuniyet yaşıyorlar. Son derece iyi geri dönüşler alıyoruz. Belli bir süreç içerisinde büyük bir marka haline geldik ve başarımızı kanıtladık.

‘TEMEL PRENSİBİMİZ YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK’
Spa merkezlerinizin sayılarını arttırmayı düşünüyor musunuz, gelecek hedefleriniz arasında yeni projeler var mı?

Öncelikli hedefimiz, sahip olduğumuz şubelerdeki mevcut kaliteyi korumak. Şikayetleri minimalize ederek, müşteri istek ve beklentileri en iyi şekilde karşılamak. Temel prensibimiz yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak. 18 spa merkezi ile hizmet sağlıyoruz. Yeni hedefimiz şube sayılarını arttırmaktan öte kontrollü hizmet ve kalite sunmak. Yurt dışı için proje ve planlarımız var. Büyüsünü bozmamak için çok detay vermiyorum ama güzel işlere imza atmış olacağız.

İnstagram: serdarergun
 

Serdar Ergün

Serdar Ergün: Navitas Spa  Profesyonel Uygulamalarıyla Kalite, Lüks ve Konforu Bir Araya Getiriyor Serdar Ergün