Sevgi Ekiyor: Danışanlarına Doğal ve Bütünsel Güzelliği Katıyor

Sevgi Ekiyor: Danışanlarına Doğal ve Bütünsel Güzelliği Katıyor Sevgi Ekiyor: Danışanlarına Doğal ve Bütünsel Güzelliği Katıyor

Genç yaşta kurduğu kliniğinde her yaştan danışanlarına bütüncül bir güzellik hizmeti sunarak başarılı uygulamalar gerçekleştiren Sağlıklı Yaşam Yönetimi ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor, katıldığı konferanslardaki başarılı konuşmaları, sosyal sorumluluk projeleri ve aldığı ödüllerle danışanlarının güvenini pekiştirerek alanında ismini duyurmaya devam ediyor.  

Uludağ Tıp Fakültesi’ni başarıyla bitirdikten ve mecburi hizmetini yaptıktan sonra Sağlık Bakanlığı’nın mezoterapi, ozon sertifikaları ve yurt içi, yurt dışı medikal estetik eğitimlerini tamamlayarak Nişantaşı kliniğinde başarılı uygulamalar gerçekleştirmeye başlayan Sağlıklı Yaşam Yönetimi ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor, hastalarına bütüncül bir anlayışla yaklaşarak ve mesleğini onların her zaman başvuracakları koruyucu hekimlik anlayışı ile sürdürerek alanında öne çıkmayı başarmış bir isim. Ameliyatsız yüz-cilt-vücut gençleştirmeyi, cildin ve görünümün problemlerini çözümlemeyi, altın oran uygulamaları yapmayı, antiaging (yaşlanma karşıtı) uygulamaları, sağlıklı zayıflama, vücut şekillendirme gibi hizmetleri son teknolojik cihazları kullanarak hastalarını tedavi eden başarılı hekim, hekimliğin her alanının tanı, tedavi, koruma, iyileştirme ve yaşam alışkanlığı gerektiren bir sanat olduğuna inanarak ve hastalarını yüksek dozda bilinçlendirerek uygulamalarını icra ediyor. Verdiği hizmetlerle insanların hayatına en doğal ve bütünsel güzelliği katan Sağlıklı Yaşam Yönetimi ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor, Türkiye’nin Pırlanta Kadın’larından.

İmzasını Attığı Her Çalışmada Mükemmeliyetçiliğini Koruyor
Her zaman yurt içi-yurt dışı eğitimlere ve kongrelere katılarak medikal estetik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden ve son trendlerini kliniğinde danışanlarına uygulayan Dr. Ekiyor, bağlı olduğu dernekler bünyesinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da yardımsever bir hekimlik örneği sergiliyor. Bireysel Tıp ve Sağlık Turizmi Derneği Kurucularından olan Dr. Sevgi Ekiyor, mesleğini bütünleştirdiğini sosyal sorumluluk çalışmalarıyla binlerce kişiye ulaşarak sektördeki farkını ortaya koyuyor. Danışman hekimlik ve eğitici hekimlikte yaparak tecrübelerini meslektaşlarına aktaran Dr. Sevgi Ekiyor, bilgi ve deneyimlerini paylaşarak genç hekimlere yol gösteriyor. Pek çok konferansta sağlık turizmi için konuşmacı olarak katılarak bilgisini ve yenilikçi fikirlerini duyuran Sağlıklı Yaşam Yönetimi ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor, imzasını attığı her çalışmada en iyisini yapmaya özen göstererek mükemmeliyetçiliğini koruyor.

NEDEN SEÇTİK:
Hekimliğin her alanını bir sanatçı gibi icra ediyor ve hastalarını yüksek dozda bilinçlendiriyor. Katıldığı konferanslardaki başarılı konuşmalarının yanı sıra bağlı olduğu dernekler bünyesinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da yardımsever bir hekimlik örneği sergiliyor
 

Sevgi Ekiyor

Sevgi Ekiyor: Danışanlarına Doğal ve Bütünsel Güzelliği Katıyor Sevgi Ekiyor-Tolga Çam
Sevgi Ekiyor: Danışanlarına Doğal ve Bütünsel Güzelliği Katıyor Sevgi Ekiyor
Sevgi Ekiyor: Danışanlarına Doğal ve Bütünsel Güzelliği Katıyor Ahu Orakçıoğlu-Sevgi Ekiyor