Sibel Keçeli:Bir İşlemi Ya En İyi Şekilde Yaparız Ya Da Hiç Yapmayız

Sibel Keçeli:Bir İşlemi Ya En İyi Şekilde Yaparız Ya Da Hiç Yapmayız Sibel Keçeli:Bir İşlemi Ya En İyi Şekilde Yaparız Ya Da Hiç Yapmayız

Sibel Keçeli Naıl&Beauty Kurucusu Sibel Keçeli, Merkezinin Kuruluş Hikayesini ve Sibel Keçeli Tırnak Vitamini Yağlarının Özelliklerini Klass’a Anlattı.  

Sibel Hanım, sizi kısaca tanıyarak Sibel Keçeli Nail&Beauty’nin kuruluş sürecini dinleyebilir miyiz?
21 Mart 1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Kahramanmaraş Elbistanlıyım. İş hayatına 17 yaşımda başladım. Liseden mezun olduktan sonra 8 sene kadar devlet dairesinde çalıştım. Çalışırken aynı zamanda 4 yıllık üniversite eğitimimi tamamladım. Sonra istifa ederek Londra’ya gittim. İngiltere’de kendimi geliştirmeye çalıştım. Güzellik sektörüne girmeye yurt dışında karar verdim. Sektörümüz yurt dışında da fazlasıyla ön planda fakat bana göre en iyisi Türkiye. Yurt dışında bu işin çok iyi yapıldığını düşünmüyorum ve zaten hep orada da Türkler bu sektörde. Yurt dışından döndükten sonra iyi bir eğitim almam gerektiğini düşündüm ve eğitimimi tamamlayıp belgelerimi aldım. Eğitimlerimi tamamladıktan sonra araştırmalarımı yaparak bu anlamdaki en iyi yer olduğunu düşündüğüm Sibel Keçeli Nail&Beauty’i Bağdat Caddesi’nde açtım.

Sibel Keçeli Nail&Beauty’i farklı kılan unsurlar nelerdir?
Biz bir işlemi ya en iyi şekilde yaparız ya da hiç yapmayız. Bu ikisinin arası bizde yoktur.

‘SİBEL KEÇELİ TIRNAK VİTAMİNİ YAĞLARI TIRNAKLARI BESLER, TIRNAKLARINIZIN KIRILMASINI ÖNLER’
Girişimcilik ruhunuzla “Sibel Keçeli Tırnak Vitamini Yağları” ürünlerine de imza attınız. Bu ürünlerin özellikleri nelerdir?

Sibel Keçeli Tırnak Vitamini Yağları tırnakları besler, tırnaklarınızın kırılmasını önler.
İncelmiş, sararmış tırnaklarını güçlendirerek bakımı yapar. Manikürünüzü koruyarak daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Doğal yağlardan oluştuğu için cildinizi yumuşatır.
Ayak tırnaklarınıza ve sertleşmiş topuklarınıza uygulayarak bakım yapabilirsiniz. Çatlamış ellere uygulayarak da yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Ojelerin üzerine sürülebilir, matlaştırmaz aksine daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Düzenli kullanım ile incelmiş sararmış tırnaklara bakım yaparak güçlenmesini sağlar. Yağlarımızın içeriğinin tamamen doğal olması dolayısı ile vücudunuzun herhangi bir bölgesine teması halinde hiçbir reaksiyon göstermez. Ayrıca orange (portakal), daisy (papatya), cinnamon (tarçın), coconut (hindistan cevizi) ve lemon (limon) olmak üzere 5 farklı koku seçeneği de mevcut.

Gelecek hedefleriniz nelerdir?
Daha çok kadına iş istihdamı sağlamak. Meslek öğrenmek isteyen her kadına eğitim anlamında sonuna kadar kapılarımızı açarak ayakları üzerine sağlam basan bireyler yetiştirmek.

İnstagram: sibelkecelibeauty
 

Sibel Keçeli

Sibel Keçeli:Bir İşlemi Ya En İyi Şekilde Yaparız Ya Da Hiç Yapmayız Sibel Keçeli