Sıcak Yaz Günlerinde Tüm Kadınlarımızı Tepeden Tırnağa Işıldatıyoruz

Sıcak Yaz Günlerinde Tüm Kadınlarımızı Tepeden Tırnağa Işıldatıyoruz Sıcak Yaz Günlerinde Tüm Kadınlarımızı Tepeden Tırnağa Işıldatıyoruz

Le Rituel Nail Spa Kurucusu İpek Aydın, yaz döneminde kadınlara sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerini Klass’a anlattı.  

Uzun yıllar yurt dışında bulunan, Amerika ve Fransa’da geçirdiği yıllar içerisinde edindiği deneyimlerden yola çıkarak, Türkiye’ye döndükten sonra Le Rituel Nail Spa markasını kuran başarılı girişimci İpek Aydın, yaz günlerinde kadınlara avantajlı ve özel hizmetler sunuyor. Misafirlerine içerisinde protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı ve masaj gibi hizmetler başta olmak üzere bütün güzellik hizmetlerini ve içeriğinde antioksidan, C vitamini gibi ürünler içeren özel kahveler sunan İpek Aydın, tüm kadınları ve genç kızları Le Rituel Nail Spa’da “tepeden tırnağa ışılda” sloganıyla yaza özel sunduğu olanaklarıyla ağırlıyor. Le Rituel Nail Spa Kurucusu İpek Aydın ile merkezinde sunduğu yaza özel hizmetlerini Klass okurları için konuştuk.

İpek Hanım, sıcak yaz günlerinde kadınlar bakımlarına daha çok önem veriyorlar. Bu dönemde kadınlara ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?
İlk önce mutlaka merkezimiz Le Ritüel Nail Spa’ya gelmeleri tavsiyesinde bulunurum😊 Merkezimizde, kuru, medikal manikür- pedikür, kalıcı oje ve normal oje gibi işlemler yapıyoruz. Bizim için kullandığımız ürünler çok önemlidir. Ürünlerimizin kimyasalları az ve kalıcılığı uzun oluyor. Özellikle nail art uygulamalarımız çok talep görüyor ve müşterilerimiz tatile gittiklerinde uzun müddetli kullanım sağlıyorlar.

Tatile gitmeden önce kadınlar ne gibi bakımlar yaptırmalılar?
Le Ritüel Nail Spa’da sadece tırnak değil, cilt bakımları ve vücut inceltmeleride yapıyoruz. Yaz için bunlar çok önemli. Çünkü el, ayak, cilt ve vücudun ön planda olduğu dönemler yaz dönemleri. Güneşe hazırlanmaları için ölü derilerinden arınmalarını istiyoruz. İncelme masajı uygulamalarımız da yapmamız gereken uygulamalarımızdan birisi. İpek kirpik, kalıcı kaş ve dudak kontörü kadınlarımızın yapmalarını tavsiye ettiğimiz uygulamalardır. Bizim sloganımız ‘tepeden tırnağa ışılda’ ve biz de bu cümlenin karşılığını merkezimizde sağlıyoruz.


Tırnak konusunda başarılı olduğunuzu söylediniz. Peki, ne gibi uygulamalarınız var?
Tekniğimiz ve ürünlerimiz kaliteli olduğu için en az 2 haftadan 4 haftaya kadar kalıcılık sağlayabiliyoruz. Dolayısıyla sürekli tırnaklarını değiştirip gelmelerine gerek olmuyor. Bakımını da burada yapıyoruz. Kalıcılığını da böylelikle arttırıyoruz. Kadınlar için kalıcılık çok önemli. Çünkü ellerimizi sürekli suya sokuyoruz ve denize giriyoruz. Ojelerin çabuk çıkmasını istemiyoruz. Dolayısıyla bizim burada sağladığımız da tam olarak bu. Merkezimizde yaptığımız işlemlerde olumlu sonuçlar elde ediyoruz. Müşterilerimizden de pozitif yanıtlar alıyoruz. Kalıcı oje konusunda iddialı olduğumuzu söyleyebilirim.


Nail art uygulamanızda ne gibi aşamalarınız var? Kısaca bahseder misiniz?
Nail art bölümümüzde kalıcı oje yapıyoruz, aynı zamanda el çizimlerimiz var. Bu çizimler ile tırnaklara sanat yapıyoruz. Nadir yapılan bir uygulama bu. Müşterilerimizin internetten buldukları, arzu ettikleri çizimleri yapıyoruz. Ayrıca, kendi uyguladığımız çizimlerimizde var. Aynı zamanda bu sektörün yeni teknolojilerinden olan ‘nail box’ ile güzel sonuçlar elde ediyoruz. Bu cihaza akıllı telefonlar üzerinden bağladığımız görüntüleri yansıtıyoruz. Bu işin aynı zamanda zevkli halleri de oluyor. Mesela bazı müşterilerimiz tırnaklarına “Nail Box” ile eşlerinin, çocuklarının hatta torunlarının bile fotoğraflarını bastırmak istiyorlar.

İnstagram: lerituelnailspa

İpek Aydın