Şıklığı, Bakımlı ve Fit Görünümüyle Tüm Bakışları Üzerinde Topluyor

Şıklığı, Bakımlı ve Fit Görünümüyle Tüm Bakışları Üzerinde Topluyor Şıklığı, Bakımlı ve Fit Görünümüyle Tüm Bakışları Üzerinde Topluyor

Gayrimenkul ve turizm yatırımları ile Türkiye’ye değer katan projeler geliştiren Bilgili Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili, iş hayatındaki başarılı duruşunun yanı sıra karizmatik görünüşü ve kendine has tarzıyla oldukça klass bir isim. Ender katıldığı davetlerde de şıklığı, bakımlı ve fit görünümüyle tüm bakışları üzerinde topluyor. Serdar Bilgili, yaşam tarzıyla örtüşen bir uyuma sahip stiliyle özellikle takım elbiseyi üzerinde son derece iyi taşısa da her giydiğini kendisine yakıştırmayı da çok iyi biliyor.  

Gayrimenkul ve turizm alanlarında yatırım ve geliştirme faaliyetleri gösteren Bilgili Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili, aynı zamanda Türkiye’nin en klass en şık ve özenli giyinen erkeklerinden biri. Türkiye ve Amerika’da gayrimenkul alanında yatırım yapan BLG Capital’ın da kurucusu olan Serdar Bilgili’nin en büyük merakı ise fotoğrafçılık.

ABD’de iki fotoğraf sergisi açan Bilgili’nin, 2007 yılında İstanbul’da açtığı “Engellere Rağmen...” adlı fotoğraf sergisinde yer alan eserleri, Ocak 2008’de aynı başlıkla yayımlanan kitapta toplandı. Tekstil, inşaat, turizmle uğraşan Serdar Bilgili bir dönem spor dünyasına unutulmayacak şekilde imzasını da attı. Beşiktaş Spor Kulübü’nün 31. başkanı olarak adını spor tarihine de yazdırdı.

Girdiği her ortamda duruşu ve şıklığıyla dikkat çeken Serdar Bilgili, yaşam tarzını da yansıtan uyumlu stiliyle özellikle takım elbiseyi üzerinde son derece iyi taşıyan ve çok klass görünen, bu görünümüyle de pek çok kişiyi kendine hayran bırakan bir iş adamı.

 

Serdar Bilgili