Sonay Öztan Gökhan, Kahve Tutkusunu Yaşam Biçimine Dönüştürdü

Sonay Öztan Gökhan, Kahve Tutkusunu Yaşam Biçimine Dönüştürdü Sonay Öztan Gökhan, Kahve Tutkusunu Yaşam Biçimine Dönüştürdü

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu Sonay Öztan Gökhan mesleğindeki başarılarıyla ünlü bir hekim olduğu kadar kahve tutkusu ile de tanınıyor. Merak ettiği bir kahve çeşidini tatmak için Paris’e giden Sonay Öztan Gökhan, kahve sevgisinin kendisi için bir yaşam tarzına dönüştüğünü söylüyor.  

Diş hekimliği alanında Türkiye’nin en ünlü doktorları arasında yer alan ve başarısını aldığı ödüllerle taçlandıran Sonay Öztan Gökhan kendisine has zevkleri olan ve yaşamdan her zaman keyif almayı kendisine ilke edinmiş bir iş kadını. Ünlülerin diş hekimi ve ödüllerin kraliçesi gibi unvanlarla anılan Sonay Öztan Gökhan mesleğindeki başarısı kadar uzun yıllar devam eden kahve aşkıyla da tanınıyor. Bir hayli yoğun geçen günlerinde her fırsatta kahve içerek günün stres ve yorgunluğunu üzerinden atan, sık sık Nişantaşı’nda müdavimi olduğu kafelere giderek kahve keyfi yapan ünlü diş hekimi, diğer coğrafyalardaki kahve çeşitlerine de büyük bir ilgi duyuyor. Farklı aroma ve lezzetlerdeki kahve çeşitlerine ulaşmak için başka ülkelere yolculuk yapan Sonay Öztan Gökhan yalnızca merak ettiği bir kahve çeşidini tatmak için Paris’e gidecek kadar da kahve meraklısı. Bunun haricinde farklı ülkelerden kahve çekirdekleri getirten ve kahve konusunda sürekli farklı tatları deneyen Sonay Öztan Gökhan ‘Kahve sevgisi bende bir yaşam tarzına dönüştü. Öyle ki adını duyduğum bir kahve çeşidi için dünyanın öbür ucuna bile gidebilirim.’ diyor.
 

Sonay Öztan Gökhan