Sonay Öztan Gökhan: Kişilere Sağlıklı ve Estetik Gülüşler Kazandırmaya Devam Ediyor

Sonay Öztan Gökhan: Kişilere Sağlıklı ve Estetik Gülüşler Kazandırmaya Devam Ediyor Sonay Öztan Gökhan: Kişilere Sağlıklı ve Estetik Gülüşler Kazandırmaya Devam Ediyor

Nişantaşı ve Güngören’de bulunan kliniklerine teknoloji alanında büyük yatırımlar yapan ve çok sayıda ünlü isim ile sosyal yaşam dünyasının güvendiği diş hekimlerinden birisi olan Sonay Öztan Gökhan, hasta memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile yıl içerisinde hasta konforunu üst seviyeye çıkardı. Ünlü diş hekimi, birçok farklı sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer alarak ve 5 ayrı organizasyondan ödül alarak başarılarını taçlandırmaya devam etti.  

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, uyguladığı tedavilerdeki başarısı ve hastalarına olan yaklaşımı ile 2022 yılında da mesleğinde fark yaratmaya devam ederek kişilere sağlıklı ve estetik gülüşler kazandırdı. Son teknoloji cihaz ve yöntemlerle tedaviler uygulayan Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı ve Güngören’de bulunan kliniklerine teknoloji alanında büyük bir yatırım yaparak 2023 yılında da kaliteli hizmet anlayışı ile başarılarını taçlandırmayı hedefliyor.

“KİŞİNİN GÜLÜŞÜNÜ DİZAYN ETMEK KİŞİYE ÖZEL ELBİSE TASARLAMAK GİBİDİR”
 Hasta konforunun ve memnuniyetinin kendisi için önemini belirten ve ‘Kişiye en çok yakışan, en doğal olan diş en güzel diş demektir.’ prensibiyle hareket ettiğini ve bu prensiple işlemlerini gerçekleştirerek kişinin yüz hatlarına en uygun gülüşü tasarladığını ifade eden Sonay Öztan Gökhan, 2022 yılında klinik olarak farklı sosyal sorumluluk projesinde roller üstlenerek ve 5 ayrı organizasyondan ödül alarak başarısını taçlandırdı. Estetik bir görünümün ve güzelliğin en önemli parçasının dişler olduğunu ifade eden ünlü diş hekimi, “Kişinin gülüşünü dizayn etmek kişiye özel elbise tasarlamak gibi o yüzden bu dizaynın bir parçası olmak benim için çok önemli ve mutlu edici” sözleriyle işine duyduğu aşkı dile getirdi.
 

Sonay Öztan Gökhan

Sonay Öztan Gökhan: Kişilere Sağlıklı ve Estetik Gülüşler Kazandırmaya Devam Ediyor Sonay Öztan Gökhan