Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı

Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı

Kişilerin yüz hatlarına göre en uygun gülüşü tasarlayarak sağlıklı ve estetik gülüşler kazandıran Sonay Öztan Gökhan, yıl içerisinde Nişantaşı ve Güngören’de bulunan kliniklerinde teknoloji alanına büyük bir yatırım yaptı. Farklı sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer alarak 5 ayrı organizasyondan ödül alan Sonay Öztan Gökhan, 2022 yılında başarılarına yenilerini ekledi.  

Birçok ünlü ismin ve sosyal yaşam dünyasının en güvendiği diş hekimlerinden birisi olan SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, hastalarına olan yaklaşımı, pozitif enerjisi, uyguladığı tedavilerdeki başarısı ve prensiplerine bağlı kişiliği ile 2022 yılında da mesleğinde fark yarattı. Son teknoloji cihaz ve yöntemlerle tedaviler uygulayan ve kişilere sağlıklı, aynı zamanda estetik gülüşler kazandıran Sonay Öztan Gökhan, yıl içerisinde Nişantaşı ve Güngören’de bulunan kliniklerine teknoloji alanına büyük bir yatırım yaptı. Hasta konforunu ön planda tutan ve mükemmel ölçü ile mükemmel işler yapmak için dijital görüntüleme sistemlerine çok önem verdiğini vurgulayan başarılı diş hekimi, hasta memnuniyetinin daha fazla artış gösterdiğini de ifade ederek bu duruma çok mutlu olduklarını belirtti. 2022 yılında klinik olarak farklı sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak 5 ayrı organizasyondan ödül alan Sonay Öztan Gökhan, emeklerinin haklı gururunu yaşayarak başarılarını herkese kanıtladı.

PROGRAMIYLA BÜYÜK BİR İZLEYİCİ KİTLESİ YAKALADI
‘Kişiye en çok yakışan, en doğal olan diş en güzel diş demektir.’ prensibiyle hareket eden ve işlemlerini bu prensip doğrultusunda gerçekleştirerek kişinin yüz hatlarına en uygun gülüşü tasarlayan SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, ‘Sonay Gökhan’la Biz Bize’ programıyla büyük bir izleyici kitlesi yakaladı. Programında alanında uzman konukları misafir ederek gündeme dair farklı meslek gruplarından da uzmanlarla merak edilen konuları yanıtlayan başarılı diş hekimi, her cumartesi Beyaz TV’de sevenleri için kameralar karşısına geçerek seyircilerini bilgilendirdi. Pozitif enerjisiyle her hafta seyircileri tarafından merakla beklenen ve izlenen ünlü Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, yaptığı tüm çalışmalarla 2022 yılına büyük bir değer kattı.
 

Sonay Öztan Gökhan

Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı Sonay Öztan Gökhan-Özlem Yıldız
Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı Celal Ayyıldız-Sonay Öztan Gökhan
Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı Özge Ulusoy, Sonay Öztan Gökhan, Tayyar Işıksaçan
Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı Sonay Öztan Gökhan
Sonay Öztan Gökhan:Kliniklerine Yatırım Yaparak Hasta Memnuniyet Oranını Arttırdı Sonay Öztan Gökhan