Sosyal Yaşam Dünyasının Sevilen ve Davetlerin Aranılan İsmi

Sosyal Yaşam Dünyasının Sevilen ve Davetlerin Aranılan İsmi Sosyal Yaşam Dünyasının Sevilen ve Davetlerin Aranılan İsmi

İstanbul'da 400 yıldır yaşayan Levanten bir aileden gelen, baba tarafı İtalyan asıllı, anne tarafı ise Osmanlı Ermenilerinden ve kökleri Kars'a kadar uzanan Orlando Carlo Calumeno, Net Holding Grup Finans Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Merit International CEO'su, FastPay Wildcats Yönetim Kurulu Başkanı sıfatlarının yanı sıra koleksiyonerlik yönüyle de ön planda. Sosyal yaşam dünyasının sevilen ve davetlerin aranılan ismi olan ünlü iş adamı, kendine has tarzını yansıtan özel dikim şıklığı, kullandığı aksesuarları, mütevaziliği ve gülen yüzüyle her daim Klass bir isim.  

Net Holding Grup Finans Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Merit International CEO'su, FastPay Wildcats Yönetim Kurulu Başkanı Orlando Carlo Calumeno, bugün Fastpay Wildcats olarak geldikleri son noktada dünyanın en büyük espor kulübünü oluşturdu. Orlando Carlo Calumeno, ilk tanıdığınız anda zekasına hayran kalacağınız bir isim.Zamanla kendisini tanıdıkça bilgi birikimine, koleksiyoner yönüne, ileri görüşlülüğüne ve iş dünyasındaki yöneticiliğine büyük bir saygı duyuyorsunuz. Ve sosyal yaşam dünyasındaki duruşuyla da oldukça ilgi çeken bir isim.

Her zaman son derece özenli, bakımlı ve şık görünen ünlü iş adamı daima özel dikim kıyafetleriyle son derece tarz ve Klass bir görünüm sunuyor. Calumeno’nun bir diğer merakı da kullandığı aksesuarları. Saat ve yüzük merakı olan ünlü iş adamının kullandığı saatler ve yüzükler de özel tasarım parçalar oluyor. İş dünyasında olduğu kadar özel yaşamında da son derece özenli ve titiz bir yapıya sahip olan Calumeno, aynı zamanda koleksiyoner yönüyle de bilinen ünlü bir iş adamı.

16 yaşında kartpostal ile başladığı ve günümüze kadar devasa bir boyuta gelen Osmanlı efemera koleksiyonu ile dünyada bir ilki başardı. Orlando Carlo Calumeno, bu özel koleksiyonu sahibi olduğu Birzamanlar Yayıncılık’tan çıkan kitaplarla da destekliyor. Orlando Carlo Calumeno Koleksiyon ve Arşivi’ni müze haline getirmeyi kendisine hedef alan ünlü iş adamı bunun başlangıcı olarak Nişantaşı Vali Konağı Caddesi’nde açtığı Galeri Birzamanlar ile de tarihe modern bir mimari içinde ışık tutmaya devam ediyor.

 
 

Orlando Carlo Calumeno