Spora Aşkla Bağlı

Spora Aşkla Bağlı Spora Aşkla Bağlı

Sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinden Gülnur Kalkan Pabuçcu, üç çocuk annesi olmasına rağmen son derece alımlı ve fit bir görünüme sahip. Bir tutku olarak yaptığı spor ile her güne zinde başlayan ve kendisine bu şekilde bir gençlik iksiri oluşturan Gülnur Kalkan Pabuçcu, her gün spor yaparak geleceğine yatırım yapıyor. Her zaman daha iyi görünmeyi hedefleyen sosyal yaşam dünyasının sevilen ismi sağlıklı, zinde ve formda kalmanın yolunun genetik faktörlerden ve spor yapmaktan geçtiğini söylüyor.  

Üç çocuk annesi sosyal yaşam dünyasının sevilen ismi Gülnur Kalkan Papuçcu, her gün düzenli olarak yaptığı sporla güne başlıyor. “Sabah ilk işim spor için hazırlanmak, bunun içinde uyumlu spor kıyafetimi giymek, makyaj yapmak, makyaj yaparken müzik dinlemek ve kahvaltı yapmak var.” diyen Papuçcu, bunları yapmanın kendisini çok iyi hissettirdiğini söylüyor ve kişisel bakımı olmadan hiçbir yere gitmiyor.

HAFTADA 5 GÜN SPINNİNG YAPIYOR
Sosyal yaşam dünyasının ünlü ismi için spinning bir tutku. Haftada 5 gün yapıyor. Kendini orada çok rahat hissettiğini ve eğlendiğini söylüyor. Sabah kahvaltısında mutlaka yumurta yiyen sosyal yaşam dünyasının sevilen ismi her gün yumurtasını farklı şekilde yapılmış olarak tüketiyor. Gündüz ve akşam genelde et tüketiyor ve “Hiçbir zaman diyet yapmadım, yapamıyorum.” diyor. Unlu mamulleri çok fazla tüketen biri olan yediklerine hiç dikkat etmeyen Gülnur Kalkan Papuçcu, bu durumun artık kendisini biraz zorlamaya başladığını, karantina döneminde aldığı kiloları ne yazık ki yağdan aldığını ve artık daha dengeli beslenmek için ufak ufak yeme şeklini değiştirmeye çalıştığını belirtiyor. Bunları yapmasına rağmen iyi durumda olduğunun ve göründüğünün düşünülebileceğini vurgulayan Papuçcu, daha iyi olmak adına daha dikkatli olmak istiyor çünkü hedefi zayıf olmak değil fit olmak.

CİLT BAKIMINI HER GÜN DÜZENLİ OLARAK YAPIYOR, BOL SU İÇİYOR
Sağlıklı olmak adına herkesin mutlaka kendine dikkat etmesi gerektiğine inanan sosyal yaşam dünyasının sevilen ismi, bu kadar yemesine dikkat etmeyişine rağmen iyi görünüyor olmasını öncelikle genetik faktörlere bağlıyor ve tabi kesinlikle düzenli spor yapmasına borçlu olduğunu düşünüyor. Tüm bunların tamamlayıcısı cilt bakımını ise her gün düzenli olarak yapıyor, bol su içmeye özen gösteriyor ayrıca cilt bakımı için belli aralıklar da özel bir kliniğe gidiyor.

Gülnur Kalkan Pabuçcu