Suzan Yavaşca : Başarıya Giden Yolda Çizgisinden Ve Kurallarından Ödün Vermiyor

Suzan Yavaşca :  Başarıya Giden Yolda Çizgisinden Ve Kurallarından Ödün Vermiyor Suzan Yavaşca : Başarıya Giden Yolda Çizgisinden Ve Kurallarından Ödün Vermiyor

Türkiye’nin en başarılı diş hekimleri arasında yer alan ünlü diş hekimi Dt. Suzan Yavaşca, gülüş tasarımı denilince akla gelen ilk isimlerden. Hastalarına olan yaklaşımı ve yeniliklere açık yapısıyla her zaman başarıyı yakalamış bir hekim olan Dt. Suzan Yavaşca, bugüne kadar Nişantaşı’ndaki kliniklerinde sayısız kişiyi arzu ettikleri gülüşe kavuşturdu. Ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca ile başarının 10 kuralını Klass okurları için konuştuk.  

Nişantaşı’nda yer alan kliniklerinde diş ve dişeti estetiği, diş beyazlatma, implantoloji, endodonti ve pedodonti branşlarında kaliteli bir hizmet veren ve bu zamana kadar kazandığı ödüllerle de başarısını kanıtlayan ünlü diş hekimi Dt. Suzan Yavaşca, özellikle de gülüş tasarımında birçok kişinin güvenle başvurduğu bir isim. Hastalarıyla kurduğu samimi diyalog ve yeniliklere her zaman önem veren kişiliği ile alanında fark yaratan Dt. Suzan Yavaşca, Nişantaşı’nda yer alan kliniklerinde bugüne kadar sayısız kişiyi hayal ettiği gülüşe kavuşturdu. Yalnızca gülüş tasarımında değil gerçekleştirdiği tüm diş tedavisi işlemlerinde dijital teknolojiyi ve en son yöntemleri en iyi şekilde kullanarak alanında yeniliklerin öncüsü haline gelen Dt. Suzan Yavaşca, bu sayede Türkiye’nin en başarılı diş hekimleri arasına girdi. Aynı zamanda EDAD-Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği ve İÇG-İmplant Çalışma Grubu üyesi olan Dt. Suzan Yavaşca, mesleğinde önemli bir tecrübeye sahip olmasına rağmen kendisini eğitmeye ve sahip olduğu bilgileri meslektaşlarıyla paylaşmaya devam ediyor. Başarısını özverili çalışmasına ve iş yaşamında kendisine rehberlik eden kurallara borçlu olan Dt. Suzan Yavaşca, kendisini bulunduğu konuma taşıyan başarı sırlarını şu şekilde açıklıyor.


SUZAN YAVAŞCA’YI BAŞARIYA GÖTÜREN 10 ALTIN KURALI

İşini aşkla yapmak: İşin aşkın olsun!  İşini çok severek, büyük bir aşkla yap.

Asla vazgeçmemek: Gittiğin yol çok zorlu olsa da pes etme.

Çok çalışmak: Çok ama çok çalış!

Sabırlı olmak: Sabırlı ol! Hiçbir başarı hemen elde edilmiyor.

Organize olmak: Sistematik ve organize olmayı öğren.

İş birliğine açık olmak: İşbirliğine her zaman açık ol! Gerektiğinde birarada çalışmayı da bil.

En iyisini yapmaya çalışmak: Yaptığın şeyin en iyisini yapmak için uğraş! Çok basit bir iş te olsa sakın küçümseme, en iyisi olsun.

Destek almak: Yolda ilerlerken, gerekirse destekleri almayı da ihmal etme.

Hedefe kitlenmek: Koyduğun hedefe kitlen! Hiç kimse, hiçbir şey ve hiçbir söz, seni bu hedeften alıkoymasın!

Kendini sevmek: Kendini de hep sev, çok sev!
Unutma ki başarı yolculuğundaki en değerli yol arkadaşın; yine kendinsin…