Suzan Yavaşca:Yurt Dışındaki Hastaların Tercihi Oldu

Suzan Yavaşca:Yurt Dışındaki Hastaların Tercihi Oldu Suzan Yavaşca:Yurt Dışındaki Hastaların Tercihi Oldu

Nişantaşı’nda bulunan kliniğinde son teknoloji cihazlarla ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış hekimlerle hastalarına ayrıcalıklı bir tedavi hizmeti sunan ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, 2022 yılında yurt dışından gelen hastaların ilk tercih ettiği isimlerden biri oldu.  

Konservatif tedavilerin yanı sıra diş estetiği ve gülüş tasarımı konusunda da uzmanlaşan ve kendisini bu alanda sürekli geliştiren ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, 2022 yılında da hastalarına dijital destekli ve üst düzey bir tedavi sundu. Dijital tarama ve ölçü cihazlarını kullanan, hastalardan alınan dijital ölçü verileri ile kişiye özel ‘mockup’ çalışması yapan başarılı diş hekimi, son teknoloji yöntemler sayesinde henüz tedavi işlemi başlamadan hastalara sahip olacakları gülüşü görme imkanını verdi. Son dönemde bir hayli popüler hale gelen ve çok fazla talep gören diş estetiği alanında başarısıyla ön plana çıkan ünlü hekimlerden birisi olan Dt. Suzan Yavaşca, Nişantaşı’nda bulunan kliniğinde hastalarının diş sağlığı ile ilgili her türlü şikayetini büyük bir titizlikle çözüme kavuşturdu. Yıl içerisinde yurt dışından gelen hastalara da cerrahi ve estetik diş hekimliği hizmeti sunmaya başlayarak yeni cihazlarıyla; teknolojik ve en hızlı şekilde tedavi uygulayan başarılı hekimi, hastalarını ülkelerine mutlu bir şekilde uğurladı. Böylece hem turizme hem de ekonomiye değer kazandıran Suzan Yavaşca yurt dışında da tanınırlığını arttırdı.

BÜYÜK BİR GÜVEN TOPLADI
“Sevdiğin işi yaparsan iş yapmış olmazsın ve bu seni yormaz.” diyerek mesleğini tutkuyla icra eden ve aynı zamanda Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği Üyesi olan Dt. Suzan Yavaşca, hastalarını sağlıklı ve ideal bir gülüşe kavuştururken diş hekimliği alanındaki son yenilikleri takip etmeyi de ihmal etmiyor. Mesleki öğrenimin sınırı olmadığına inanarak gelişimini her daim sürdüren ve bu konuda büyük bir güven toplayan Suzan Yavaşca, Smile Make Over yöntemiyle her yaştan hastalara gülüş hattı düzenleme işlemi yaparak ışıl ışıl parlayan dişlerle daha özgüvenli bir biçimde gülümsemelerini sağlıyor. Yeni ve etkili dijital uygulamalar sayesinde doğal görünümle estetik gülüşler tasarlayan ve sadece gülüş estetiği yaptırarak gençleşmenin ve yepyeni bir hayata ‘merhaba’ demenin mümkün olduğunu gösteren Dt. Suzan Yavaşça, her yaştan insana kaliteli bir hizmet sunarak 2022’ye büyük bir değer kattı.
 

Suzan Yavaşca

Suzan Yavaşca:Yurt Dışındaki Hastaların Tercihi Oldu Suzan Yavaşca
Suzan Yavaşca:Yurt Dışındaki Hastaların Tercihi Oldu Suzan Yavaşca
Suzan Yavaşca:Yurt Dışındaki Hastaların Tercihi Oldu Suzan Yavaşca
Suzan Yavaşca:Yurt Dışındaki Hastaların Tercihi Oldu Suzan Yavaşca