“Tailord Made Luxury”Anlayışı ve Safe Tourism Önlemleriyle Yaz Sezonuna Hazır

“Tailord Made Luxury”Anlayışı ve Safe Tourism Önlemleriyle Yaz Sezonuna Hazır “Tailord Made Luxury”Anlayışı ve Safe Tourism Önlemleriyle Yaz Sezonuna Hazır

Küresel çapta yaşanan ve kriz haline dönüşen bir yılı aşkın süredir tüm dünyanın kurtulabilmek için mücadele ettiği salgın sürecinde Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, hizmet kalitesinden asla ödün vermeksizin tüm değerli misafirlerine Safe Tourism önlemleri çevresinde ayrıcalıklı tatiller sunmaya devam ediyor. Türk turizminin önde gelen temsilcilerinden biri olan Cornelia Diamond Golf Resort&SPA, Antalya’nın doğal güzellikler ile çevrili Belek Bölgesinde 200 bin m2’lik alanda konumlanmanın tüm avantajlarını ve konforunu misafirlerine yaşatacağı bir yaz sezonuna ‘merhaba’ dedi.

Genel Müdürü Zafer Alkaya yönetiminde Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’da sağlık, güvenlik ve hijyen önlemleri deneyimli ve Covid-19 pandemisi hakkında eğitilmiş ve bilinçlendirilmiş otel personeli tarafından sürekli uygulanıyor. Kişiye özel lüks “Tailord Made Luxury” anlayışıyla ağırladığı misafirlerinin benzersiz bir tatil deneyimi yaşamalarını sağlayan Cornelia Diamond Golf Resort& SPA, yaz sezonuna tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 / Corona virüs kapsamında tüm pandemi önlemlerini almış olarak misafirlerini ağırlamaya hazır. 

Antalya’nın doğal güzellikler ile çevrili Belek Bölgesi’nde 200 bin m2’lik alanda konumlanmanın tüm avantajlarını ve konforunu misafirlerine yaşatan, Genel Müdür Zafer Alkaya yönetimindeki Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, yaz sezonuna tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 / Corona virüs nedeniyle bütün önlemlerini almış olarak “merhaba” dedi. Ödüllere doymayan otellerinin yaz sezonuna yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya hazır bir şekilde başladıklarını söyleyen Cornelia Diamond Golf & Resort SPA Genel Müdürü Zafer Alkaya sezonu heyecanla açtıklarını, her sene olduğu gibi bu yıl da misafirlerini kişiye özel lüks “Tailord Made Luxury” anlayışıyla ağırlayacaklarını belirtti. Alkaya ayrıca hizmet kalitesinden asla ödün vermeksizin Safe Tourism önlemleri çevresinde ayrıcalıklı tatiller sunmaya devam ettiklerini söyledi.  

“2021 YAZ SEZONUNA DA ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN ASLA ÖDÜN VERMEDEN GİRİYORUZ”
Misafirlerini “Bizde ‘Hayır’ kelimesi yoktur” sloganı ile ağırlayan, sadece Belek ve Antalya turizminde değil dünya çapında fark yaratan bir hizmet anlayışına sahip olan Cornelia Diamond Golf & Resort SPA, farklı beğenileri ve ihtiyaçları olan misafirlerinin beklentilerini ‘Crassula Spa’sından dünya çapındaki Cornelia Nick Faldo Golf Sahası’na, muhteşem sahilinden, eğlencesine, dünya mutfağından sunduğu lezzetlere kadar en üst düzeyde karşılayacak çeşitliliği bünyelerinde barındırıyor. Cornelia Diamond Golf Resort & SPA’yı profesyonel ekibiyle başarıdan başarıya taşıyan Zafer Alkaya, “Güçlü bir ekip çalışmasıyla 2021 yaz sezonuna da şartlar ne olursa olsun kalite anlayışımızdan asla ödün vermeden giriyoruz” diyor.  

“DÜNYANIN EN DONANIMLI HER ŞEY DAHİL OTELİ”
Cornelia Diamond Golf Resort Spa, Cornelia De Luxe Resort Otel, Azure Villas, Cornelia Golf Kulübü, Cornelia Spor Kulübü, Crassula Spa, Cornelia Eco Spa ve NEST Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’de oluşan Cornelia Hotels grubu, ülke turizminin gelişmesine ve Antalya Bölgesi’nde birçok ilke öncülük ediyor. Cornelia Diamond Golf Resort Spa Genel Müdürü Zafer Alkaya, “Şu anda Cornelia Diamond Golf Resort Spa gerek Türkiye’de gerek yurt dışında çok sevilen bilinen ve güvenilen bir marka. Gerek Rusya’da ve Avrupa’da gerek Uzak Doğu ve Orta Doğu’da güvenilen, dünyanın 58 bölgesinden misafir ağırlayan bir tesisiz.” diyerek başarılarını dile getiriyor. “Dünyanın En Donanımlı Her Şey Dahil Oteli” ödülünü defalarca Türkiye’ye kazandıran Cornelia Diamond Golf Resort Spa ayrıca ailece tatili keyifli, konforlu ve dinlendirici kılmak için de “Çocuk Dünyası” yarattı

Zafer Alkaya