Terracity Üç Ödül Birden Kazandı

Terracity Üç Ödül Birden Kazandı Terracity Üç Ödül Birden Kazandı

Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity Avm, dünyanın en eski ve en büyük uluslararası yaratıcılık yarışmalarından biri olan Hermes Yaratıcılık Ödülleri'nde iki platin ve bir altın ödülün sahibi oldu. Salgın önlemlerinin uygulandığı döneme denk gelen ve yılbaşına özel olarak gerçekleştirilen New Year City etkinliği, TerraCity’e iki platin ödül birden kazandırırken Sevgililer Günü için gerçekleştirilen Sırılsıklam Aşk – Waterfall Swing etkinliği de altın ödül getirdi.  

Antalya’nın premium alışveriş ve yaşam merkezi TerraCity, pandemi döneminde gerçekleştirdiği dikkat çeken etkinliklerle dünyanın en önemli yaratıcılık yarışmalarından biri olan Hermes Yaratıcılık Ödüllerinde iki platin ve bir altın ödülün sahibi oldu. “Halkla İlişkiler/İletişim-Canlı veya Sanal Etkinlik” ile “Halkla İlişkiler / İletişim–Pandemi Dönemi Uygulamaları” kategorilerinde iki platin, “Ticari Etkileşim ile Marka Deneyimi” kategorisinde ise bir altın ödül kazanan alışveriş merkezi böylece yaratıcı çalışmalarını taçlandırmış oldu.

TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten, içerisinde yer alan seçkin markaları ve modern mimarisi ile TerraCity’i Antalya’nın “premium” alışveriş merkezi olarak konumlandırdıklarını söyleyerek “Hayata geçirdiğimiz etkinliklerle de bu pozisyonumuzu güçlendirmek üzere çalışıyoruz. Sırılsıklam Aşk ve New Year City etkinliklerimizle salgın döneminde de hedef kitlemizle iletişimimizi en doğru kanaldan yaparak büyük başarı sağladık. Uluslararası arenada kazandığımız bu önemli ödüller, başarımızın ve yaratıcılığımızın kanıtı olarak bizleri gururlandırıyor” dedi.
 

Gözde Hoşten