Timuçin Dandin: The Most Yalıkavak Kapanmaz Deniz Manzarası, Tamamı Taş Kaplama Evleri ile Bodrum’un En İyisi Olmaya Aday Bir Projedir

Timuçin Dandin: The Most Yalıkavak  Kapanmaz Deniz Manzarası, Tamamı Taş Kaplama Evleri ile Bodrum’un En İyisi Olmaya Aday Bir Projedir Timuçin Dandin: The Most Yalıkavak Kapanmaz Deniz Manzarası, Tamamı Taş Kaplama Evleri ile Bodrum’un En İyisi Olmaya Aday Bir Projedir

The Most Bodrum Yalıkavak Projesi Pazarlama Müdürü Timuçin Dandin, Sundukları Avantajları ve Projenin Neden Tercih Edilmesi Gerektiğini Klass’a Anlattı.  

Türkiye’de reklam ve dijital pazarlama sektörünün öncü isimlerinden olan ve özellikle gayrimenkul ve yatırım sektöründeki dev firmaları portföyünde bulunduran Timuçin Dandin, Bodrum’un en özel projelerinden biri olmaya aday olan The Most Bodrum Yalıkavak projesinin pazarlama müdürü olarak özel bir çalışmaya imzasını attı. Konusunda uzman ekiplerle Bodrum’da aranılan niteliklere ve tasarıma uygun bir şekilde projelendirilerek hayata geçirilen The Most Bodrum Yalıkavak, manzara, dört mevsim yaşam uygun, müstakil havuz, sosyal tesis ve plaj kullanımı ayrıcalığı ile şu an Bodrum’un en uygun avantajlarını sunmakta. The Most Bodrum Yalıkavak Pazarlama Müdürü Timuçin Dandin ile müşterilerine sundukları avantajları, neden tercih edilmesi gerektiğini ve projenin farklı yanlarını Klass okurları için konuştuk.

Timuçin Bey, The Most Bodrum Yalıkavak, Bodrum’un en özel projelerinden biri olmaya aday. Size göre bu proje Bodrum için ne anlam ifade ediyor?
Projemizi uzun bir araştırma ve geliştirme aşamasından sonra iki arsamızdan biri olan Yalıkavak arsamız üzerinde, konusunda uzman ekiplerle Bodrum’da aranılan niteliklere ve tasarıma uygun bir şekilde projelendirdik ve hayata geçirdik. En başından farklı yaşam tarzlarını tek bir projede nasıl ele alabiliriz yaklaşımımız vardı ve karmada sayılabilecek malikane, müstakil villa ve rezidanslardan oluşan bir konsept ile farklı müşteri anlayışlarına bir arada yer verme şansımız oldu. Sonsuz deniz manzaramız, her evin panoramik deniz ve Yalıkavak/Küdür manzarası ile kaliteli inşaat anlayışımızı bir araya getirdik. Bodrum genelinde sınırsız deniz manzarası, plaj kullanımı, tamamı taş kaplama evlerimiz ile sunduğumuz yaşam çeşitliliği açısından en iyisi olmayı hedefliyoruz.

‘PROJEMİZ ŞU AN BODRUM’UN EN UYGUN AVANTAJLARINI SUNMAKTADIR’
Bu projeden yatırım yapacak kişilerin ne gibi avantajları olur ve neden The Most Yalıkavak tercih edilmeli?

Şu an lansman döneminde lansmana özel başlattığımız kampanya ile tüm yatırımcı ve oturumcu kitleyi hedefliyoruz. Manzara, dört mevsim yaşamaya uygun, müstakil havuz, sosyal tesis ve plaj kullanımı ayrıcalığı ile projemiz şu an Bodrum’un en uygun avantajlarını sunmaktadır. Malikanelerimiz 2.250.000 USD’den, müstakil villalarımız 800.000 USD’den rezidans dairelerimiz ise 950.000 USD’den başlıyor. Projemiz konumu, hemen tapu imkânı, vade olanakları ve kazanç getirisi ile bu yazın en avantajlı projesi.

Projenin en farklı yanları nelerdir ve ne kadar süre sonra oturum başlayacak?
Projemiz bağımız 47 ana bölümden oluşmaktadır ve onu benzersiz kılan sadece manzarası, inşaat kalitesi değil aynı zamanda 3 farklı yaşam tipini tek bir proje içerisinde sunmasıdır. Malikane tiplerimiz, müstakil villa tiplerimiz ve rezidans tiplerimiz ile yatırımcı ve oturumcu için en yararlı olanakları hazırladığımızı düşünüyoruz. Projemiz iki ana etap olarak ele alınmaktadır 1. Etap 01 Temmuz 2024 senesinde, 2. etap 31 Aralık 2024 senesinde yaşam başlayacak şekilde planlanmıştır.

Projede ne tip villa ve daireler bulunuyor?
The Most Bodrum Yalıkavak projemizde 47 ana bağımız bölüme, 3 adet 5+1 malikane, 20 adet 3+1 müstakil villa, 24 adet 3+1 rezidans daire bulunmaktadır.

‘PEK ÇOK YAŞAMI AYRICALIKLI KILACAK DETAYIN MÜŞTERİLERİMİZE DEĞER KATMASI İÇİN PLANLADIK VE UYGULAMAYA GEÇİRDİK’
Yalıkavak Bodrum un en güzel lokasyonlarından biri ve proje tam merkezi konumda yer alıyor. Her yere yakın bir lokasyonda, böyle bir yere sahip olmanın artıları size göre nelerdir?

Burada öncelikle bizi tercih eden müşterilerimize denize olan ulaşım kolaylığı, Yalıkavak marinaya 15 dakikalık mesafede olmamız, yaşam alanınızın Yalıkavak sınırları içerisinde olması ve arkanızda Gündoğan ve Gündoğan koyuna 5 dakikalık mesafesi ile iki ana koyun tam merkez tepesinden Yalıkavak tarafına bakan alanda nish projelerin olduğu lokasyonda yer almamız sakinlerimiz için en büyük artımızdır. Ayrıca projemiz dört mevsim yaşama uygun olarak yapılmaktadır. Yerden ısıtma, çilek taşı kaplama dış zeminler, merkezi klima sistem, güvenlik, alüminyum ısı ve ses yalıtımlı camlar, birinci sınıf yer döşemeleri, akıllı otomasyon sistemi, otomatik panjur, müstakil havuz ve bahçe gibi daha pek çok yaşamı ayrıcalıklı kılacak detayın müşterilerimize değer katması için planladık ve uygulamaya geçirdik. Bu kaliteyi görmeye tüm misafir ve dostlarımızı davet ediyoruz.