Tuba İşler: "Arsa Yatırımı Döviz Yatırımından Çok Daha Yüksek Bir Kazanç Sağlıyor

Tuba İşler: "Arsa Yatırımı Döviz Yatırımından Çok Daha Yüksek Bir Kazanç Sağlıyor Tuba İşler: "Arsa Yatırımı Döviz Yatırımından Çok Daha Yüksek Bir Kazanç Sağlıyor

Remax Queen Team Kurucusu Tuba İşler, Tıny House Sahibi Olmanın Avantajlarını Ve Arsa Yatırımlarının Neden Cazip Hale Geldiğini Klass'a Anlattı Bugüne kadar danışanlarına sunduğu kazançlı yatırım fırsatlarıyla gayrimenkul sektöründe ismini duyuran Remax Queen Team Kurucusu Tuba İşler, son yıllarda büyük bir rağbet gören Tiny House evlerin üretimini de gerçekleştiriyor. Bu alanda “Tiny Queen House” markasıyla faaliyet gösteren başarılı iş kadını, gayrimenkul danışmanlığı konusunda hem yurt içine hem de yurt dışına yönelik bütünsel bir hizmet sunuyor. Ünlü Gayrimenkul Danışmanı Tuba İşler ile 2024 yılında gayrimenkul sektörünü nelerin beklediğini, yeni yatırım trendlerini, Tiny Hose alanında verdikleri hizmeti ve yurtdışında gayrimenkul yatırımı yapmanın artılarını Swissotel The Bosphorus İstanbul’un muhteşem atmosferinde Klass okurları için konuştuk.  

Bugüne kadar danışanlarına sunduğu kazançlı yatırım fırsatlarıyla gayrimenkul sektöründe ismini duyuran Remax Queen Team Kurucusu Tuba İşler, son yıllarda büyük bir rağbet gören Tiny House evlerin üretimini de gerçekleştiriyor. Bu alanda “Tiny Queen House” markasıyla faaliyet gösteren başarılı iş kadını, gayrimenkul danışmanlığı konusunda hem yurt içine hem de yurt dışına yönelik bütünsel bir hizmet sunuyor. Ünlü Gayrimenkul Danışmanı Tuba İşler ile 2024 yılında gayrimenkul sektörünü nelerin beklediğini, yeni yatırım trendlerini, Tiny Hose alanında verdikleri hizmeti ve yurtdışında gayrimenkul yatırımı yapmanın artılarını Swissotel The Bosphorus İstanbul’un muhteşem atmosferinde Klass okurları için konuştuk.